Zestaw prysznicowy czarny mosiądz

 

Do wystroju łazienek, projektanci armatury sanitarnej, polecają coraz to nowe rozwiązania. Idealny wygląd prysznica osiągniemy zamieniając popularne, stalowe, błyszczące baterie – bateriami czarnymi, mosiężnymi. Są niezwykle trwałe, bardzo eleganckie i łatwo utrzymać je w czystości. Nie widać na nich smug i zabrudzeń, również osady z chemii i kosmetyków, nie szkodzą im.

Czarna, mosiężna bateria natryskowa

zestaw prysznicowy czarnyPlanując wystrój nowej łazienki, albo podczas remontu i re-dekoracji mieszkania, mamy do wyboru kilka rozwiązań kolorystycznych. Najpopularniejsze są oczywiście baterie stalowe, błyszczące, wykonane ze stali nierdzewnej. Innym, znacznie rzadziej spotykanym, lecz niezwykle eleganckim i oryginalnym, jest zastosowanie baterii mosiężnych. Efektowny zestaw prysznicowy czarny obejmuje baterię, słuchawkę, drążek i pokrętła. Wszytko wykonane z mosiądzu w kolorze czarnym. Taki produkt o interesującym, mało rozpowszechnionym wyglądzie uczyni z naszej łazienki wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrze. Bateria jest łatwa w montażu, lecz znacznie bardziej wytrzymała, niż elementy stalowe. Producent eleganckiej, stylowej armatury specjalizuje się w tworzeniu retro baterii, opartych na klasycznych, ponadczasowych rozwiązań, które nie wychodzą z mody. Bateria z czarną kolumną prysznicową nadaje się do montażu we wszystkich rodzajach pomieszczeń łazienkowych. Szeroka dysza prysznica zapewnia komfort i wygodę podczas kąpieli.

Wybór mosiężnej, czarnej baterii prysznicowej związany jest z poczuciem stylu i elegancji. To ponadczasowe rozwiązanie wysokiej jakości. Czerń jest alternatywą dla prostych, stalowych i mało oryginalnych baterii natryskowych. Dzięki solidnej kolumnie i wysokiej jakości wykończeniom, prysznic koloru czarnego będzie zarówno praktyczny i trwały, jak i elegancki.