Zespół który dobrze gra

 

Swoje wesele organizowałam gdy miałam dwadzieścia parę lat. W sumie wtedy na wiele rzeczy nie zwracałam uwagi tak jak teraz i z perspektywy czasu muszę stwierdzić, że wiele rzeczy bym zmieniła. Bo jednak na wielu rzeczach się nie znałam dlatego też wybór na przykład menu nie był dla mnie tak istotny.

Bardzo dobra zabawa na weselu

dobry zespół weselny w BydgoszczyW sumie udało nam się znaleźć z mężem tylko dobry zespół na wesele. Bo pomimo tego, że jedzenie nie było najlepsze. Ani sala weselna, która była jednak trochę za mała. To zespół spisał się świetnie i naprawdę wszyscy goście bawili się fantastycznie. Był to dobry zespół weselny w Bydgoszczy, który gra zresztą cały czas. Moja rodzina jednak nie należy do takich osób, które bawią się chętnie i dużo. A jednak niektóre osoby, które na innych imprezach przez całą noc siedziały przy stołach u nas na weselu bawiły się całą noc. Wszyscy zwracali uwagę na bardzo charyzmatycznego wokalistę. Rzeczywiście ten pan śpiewał świetnie a do tego były to utwory, które aż chciało się tańczyć.Niedawno byłam z mężem na weselu u mojej znajomej z pracy. l W sumie to nawet zdziwiłam się, że dostałam od niej zaproszenie bo nie utrzymujemy aż tak bliskich stosunków. Jednak postanowiliśmy iść bo wiele moich koleżanek z pracy też szło. I na tej imprezie grał właśnie zespół, który był na naszym weselu. Także bawiliśmy się jak nigdy. Muszę przyznać, że z czasem grają oni chyba jeszcze lepiej. Nie wyobrażam sobie, że na weselu mógłby grać ktoś inny.

Oni nie dość, że świetnie śpiewają to jeszcze wspaniale prowadzą całą imprezę a do tego też trzeba mieć talent. Oczepiny w ich wykonaniu były bardzo zabawne a czasem i wzruszające. Czyli tak jak powinno być. Koleżanka powiedziała mi, że nie zapłaciła też dużo a jednak była to muzyka na żywo.

Sprawdź stronę: glambeat.pl