Zegarki z grawerem idealne na prezent

 

Szukając pomysłu na prezent dla nowożeńców albo na jubileusz czy rocznicę rozwiązanie można znaleźć w salonie z zegarkami. Zegarek można podarować każdemu na każdą okazję. Można uczynić ten prezent jeszcze bardziej wyjątkowym i spersonalizowanym poprzez wykonanie na nim grawera. Na zegarku można wygrawerować dedykacją albo datę uroczystości.

Grawer można zamówić od razu przy zakupie

zegarki z graweremJeśli chcemy sprawić komuś taki prezent w postaci zegarka z indywidualnym napisem to najlepiej zapytać o taką opcję od razu przy zakupie. Dzisiaj praktycznie wszystkie sklepy z zegarkami i salony zegarmistrzowskie oferują możliwość dodania grawera. Zegarki z grawerem na pewno uświetnią okazję, na jaką zostaną sprezentowane. Kupując zegarek z zamysłem wygrawerowania na nim jakiejś dedykacji trzeba zwrócić uwagę na miejsce pod taki napis. Grawer wykonywany jest najczęściej na boku koperty zegarka bądź na stalowym denku. Trzeba więc kupić taki zegarek, który będzie miał trochę wolnego miejsca. Rozmiar koperty zegarka też będzie miał w tej kwestii znaczenie. Im mniejsza koperta tym mniejsze możliwości grawerowania. W przypadku zegarków męskich zawsze tego miejsca jest więcej, bo same zegarki są po prostu w większych rozmiarach. Kupując zegarek dopytajmy o grawerowanie, które najczęściej jest oferowane w ramach gratisu. Na samo wykonanie grawera trzeba będzie poczekać około trzech dni, dlatego kupując zegarek na ostatnią chwilę z opcji grawerowania trzeba będzie zrezygnować.

Grawerowanie koperty zegarka kupowanego na prezent to bardzo fajny sposób na dodatkowe spersonalizowanie takiego prezentu. Chcąc wygrawerować coś na zegarku trzeba go kupić z kilkudniowym wyprzedzeniem. Realizacja zamówienia na naniesienie napisu na kopercie zegarka może potrwać około trzech dni.