Zapisałam się do szkoły jazdy

Postanowiłam zrobić prawo jazdy. Zamierzam pracować jako przedstawicielka handlowa i jest mi to niezbędne do wykonywania tego zawodu. Naukę kończę dopiero za rok, ale chcę być całkowicie przygotowana. Nie wiedziałam jednak jaką szkołę wybrać.

Szkołę jazdy polecił mi kolega, który tam uczęszczał

szkoła jazdy KielceMój kolega Łukasz ma już prawo jazdy i chwalił się, że zdał egzamin za pierwszym razem. Uznała, że to świetna szkoła jazdy Kielce i postanowiłam z nim o tym porozmawiać. Dowiedziałam się, że zajęcia prowadzi młody chłopak, który jest bardzo doświadczony i co najważniejsze cierpliwy. Pojechałam tam w piątek, żeby się od razu zapisać na kurs. Kiedy dojechałam na miejsce to zauważyłam, że szkoła jazdy Kielce mieści się w miejscu tuż obok, gdzie odbywają się egzaminy na prawo jazdy. To mnie ucieszyło, ponieważ na pewno będę jeździła na trasach, które wybierają egzaminatorzy. Zajęcia rozpoczęłam w poniedziałek. Na początek była to tylko teoria. Ucieszyłam się, ponieważ w cenie kursu mam również zapewnione badania. Najbardziej nie mogłam się doczekać aż zacznę uczyć się jazdy samochodem. Mama mówi, że mam smykałkę za ojcem i na pewno sobie poradzę. W tej szkole jazdy jest kilku pracowników i jazdy miałam z panią Jolą. Dobrze czułam się w jej towarzystwie a nauka szła mi bardzo lekko. Kiedy wyjechałam na miasto to już wiedziałam, że będę sobie świetnie radzić. Zdążyłam poznać wszystkie przepisy drogowe i dzięki temu czułam się o wiele pewniej. Egzamin na pewno pójdzie mi bardzo dobrze.

W dniu egzaminu nie byłam w ogóle zdenerwowana, ponieważ wiedziałam, że bez problemu sobie poradzę. W szkole jazdy świetnie mnie przygotowano i oczywiście zdałam wszystko przy pierwszym podejściu. Rodzice nawet kupili mi samochód, żebym mogła ćwiczyć jazdę.