Zamiar używania pudru do twarzy

Nigdy się nie malowałam, bo mnie to nie kręciła. Moja sistra to zawsze miała wypchaną kosmetyczkę po brzegi i miała tam dosłownie wszystko. Sądziłam, że makijaż jest zbędnym i zbyt czasochłonnym zajęciem, ażeby jeszcze na to rano marnować czas. Wolałam pospać.

Wybór pudru do twarzy w drogerii

puder do twarzyKiedy jednak moja cera zaczęła mi płatać figle to moje postrzeganie niektórych kosmetyków się zmieniło. Dermatolog mi powiedział, że z moją tłustą cerą powinnam używać jakiegoś mineralnego pudru do twarzy, dzięki czemu będzie mi dużo wygodniej. Świecąca buzia tak mi przeszkadzała, że co chwilę przecierałam ją chusteczką. Udałam się więc do drogerii, ażeby wybrać jakiś mineralny puder do twarzy przeznaczony dla cery tłustej. Kiedy tak stałam przed półką z pudrami to już wiedziałam, że z zakupami sobie nie poradzę. Ja nigdy nie kupowałam żadnych kosmetyków i nie miałam pojęcia jaki puder do twarzy mam wybrać. Podeszła do mnie młoda kobieta, która zaoferowała mi pomoc za co byłam jej wdzięczna. Wyjaśniłam, że mam tłustą cerę i chciałam kupić jakiś mineralny puder do twarzy, który ma właściwości matujące. Kobieta od razu zorientowała się, że nie robię makijażu i zaoferowała mi transparentny puder do twarzy, który ma właściwości matujące i idealnie dostosowuje się do koloru cery. Mogłam dzięki temu go używać cały dzień i nie było obaw, że będę miała ciemniejszą buzię od szyi czy dekoltu. Kupiłam ten puder i wzięłam dodatkowo bibułki matujące, bo tak poleciła mi sprzedawczyni.

Ten puder okazał się idealny dla mnie. Mogę go nakładać pędzlem kilka razy dziennie i czuję się super. Twarz już mi się nie świeci tak mocno i wygląda o wiele zdrowiej. Dzięki stosowaniu tego pudru czuję się świeżo. Tylko tam od tamtego czasu robię wszystkie zakupy.