Zalety trampek bez sznurówek

Zawsze podczas robienia zakupów odzieżowych znajdzie się choć jedna para butów, których sobie nie odpuszczę. Jestem z tych kobiet, które posiadają większą kolekcję butów niż torebek, a w szczególności ogromnym zamiłowaniem darzę buty uniwersalne i wygodne. Ostatnio odkryłam ciekawe trampki, które przypadły mi do gustu tak mocno, że od razu zakupiłam dwie pary.

Nowoczesne i oryginalne trampki

cienta trampki damskieZdecydowanie jestem większą fanką butów niż torebek. Jednakże buty, które lubię najbardziej kupować to nie szpilki czy sandałki, a te wygodniejsze sneakersy, czy tradycyjne trampki. Szczególnie te ostatnie darzę ogromną sympatią ponieważ, jak powszechnie wiadomo są to buty pasujące niemalże do wszystkiego. Poza tym są niesłychanie wygodne i przewiewne, co stanowi prawdziwe wybawienie zwłaszcza w wakacyjne dni bądź wieczory. Mieszkam w małym mieście, więc tutaj niestety trafić chociażby na tradycyjne czarne trampki za kostkę potrafi graniczyć z cudem, dlatego chcąc zakupić sobie nową parę postawiłam na sklepy internetowe i nie zawiodłam się. Po kilku chwilach przeglądania ofert moją uwagę przykuły Cienta trampki damskie które były trampkami w oryginalnym i nietypowym wydaniu. Otóż nie posiadały one sznurówek, a w miejsce języka zajmowała gumka, która dopasowywała but do nogi. Ponadto występowały w najróżniejszych kolorach, a także we wzorach. Spodobały mi się tak bardzo, że postanowiłam kupić od razu dwie pary. 

Zdecydowałam się na jasnoróżowe trampki oraz białe z motywem czarnych gwiazdek. Szybko okazało się, że te trampki są jeszcze bardziej wygodniejsze od typowych ich modeli dzięki gumce, która idealnie dopasowuje but do stopy. Brak sznurówek jest w tym przypadku ogromnym atutem zwłaszcza, kiedy lubi się w trampkach biegać, jeździć na rowerze bądź uprawiać jakikolwiek inny sport gdzie jak wiemy, sznurówki często bywają dla nas uciążliwe i przeszkadzają w aktywności fizycznej.