Zakup dodatkowej szafy mroźniczej nierdzewnej na aukcji

 

Kiedyś znacznie częściej jeździłem na różnego rodzaju aukcje. Ostatnio stwierdziłem jednak, że jestem na to po prostu za stary, i wolę szukać okazji przeglądając internet. Mimo wszystko jeden z moich braci wyciągnął mnie w końcu na aukcję, na której miałem znaleźć to, czego od dawna szukałem.

Kupowanie szafy mroźniczej na aukcji było świetnym pomysłem

szafa mroźnicza nierdzewnaProwadzenie biznesu takiego jak mój wiąże się przede wszystkim z tym, że trzeba stale mieć na uwadze kolejne inwestycje. Ja stwierdziłem, że skoro zyski i sprzedaż idą w górę, to być może czas już najwyższy na to, by dokupić dodatkową szafę mroźniczą. Oczywiście liczyłem się z tym, że nie będzie to wydatek rzędu kilku czy kilkunastu złotych. Zacząłem przeglądać internet, ale nie udało mi się znaleźć niczego, co by mnie usatysfakcjonowało. Nigdy wcześniej nie miałem problemu z tym, by kupić coś takiego w internecie. Oczywiście mój brat miał na to rozwiązanie – jedźmy na aukcję. O dziwo faktycznie tego dnia miała być licytowana również szafa mroźnicza nierdzewna z rodzaju tych, które były mi najbardziej potrzebne. Gdy byliśmy na miejscu stwierdziłem, że faktycznie jest to dla mnie świetna okazja. Nie tylko był to dokładnie ten sam model, który był najmocniej rekomendowany w internecie, ale w dodatku cena była naprawdę niska. Mogłem w ten sposób upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Gdy tylko szafa poszła pod młotek, szybko okazało się, że nikt poza mną nie jest nią zainteresowany. Zrobiłem wtedy prawdziwy biznes życia – to był jeden z moich najlepszych wyjazdów tego typu.

Brat przez całą drogę powrotną kazał mi sobie dziękować za to, że chciało mu się mnie wyciągać z domu. Prawda jest taka, że w pełni zasłużył sobie zarówno na szczere podziękowanie z mojej strony, jak i na obiad w restauracji, który postanowiłem mu zafundować.