Zakup dobrych serwisów obiadowych dla restauracji

Przygotowywałam się do wielkiego otwarcia mojej nowej restauracji w centrum naszego miasteczka. Od wielu miesięcy kompletowałam różnego rodzaju sprzęty gastronomiczne oraz elementy wyposażenia restauracji. Knajpa miała charakter restauracji rodzinnej, było w niej przytulnie i miło.

Polecana hurtownia z serwisami obiadowymi dla restauracji

serwisy obiadoweDwa tygodnie temu postanowiłam dokupić ostatnie elementy do wyposażenia mojej nowej knajpki. Wraz z kilkoma współpracownikami udałam się do zaprzyjaźnionej hurtowni znajdującej się niedaleko naszej miejscowości, aby zakupić potrzebne akcesoria. Najbardziej zależało mi na zakupie gustownych naczyń do serwowania dań. Po wybraniu sztućców, nowych noży kuchennych dla szefa kuchni oraz zestawu garnków i patelni, udałam się do działu, w którym znajdowały się serwisy obiadowe. Wybrałam kilka kompletów, z których każdy był przeznaczony na dwanaście osób. Zastawy były wykonane z najlepszej, polskiej porcelany i charakteryzowały się dużą wytrzymałością oraz klasycznym stylem. W skład serwisów wchodziły takie naczynia jak talerze głębokie, deserowe czy pojemne półmiski do podawania mięs. Również wazy oraz sosjerki prezentowały się niezwykle estetycznie. Moje nowe zastawy stołowe posiadały minimalistyczne zdobienia, które idealnie wtapiały się w całość kompletu. Serwisy były koloru białego, który idealnie nadaje się do różnego rodzaju knajp oraz innych lokali gastronomicznych. Wiedziałam, że zakup tych serwisów z pewnością poprawi rangę oraz klasę mojej restauracji, a goście będą z tego bardzo zadowoleni.

Po zakupie nowych elementów wyposażenia mojej restauracji byłam już dostatecznie przygotowana do tego, aby móc zorganizować wielkie otwarcie. Restauracja ruszyła kilka tygodni temu i ku mojemu zadowoleniu od samego początku przyciągnęła tłumy gości, którzy z wielką przyjemnością kosztowali naszych dań.