Wystawienie na sprzedaż grilla elektrycznego

 

Wpadłam na pomysł, ażeby kupić sobie grilla elektrycznego. Marcin nie lubił rozpalać naszego tradycyjnego grilla i przez to rzadko jadłam pyszną kiełbasę. Kupiłam więc urządzenie w moim ulubionym sklepie i postanowiłam sama go rozpalić kiedy byłam na działce.

Sprzedaż używanego grilla

grill elektryczny weberKiełbaski były smaczne i stwierdziłam, że dokonałam świetnego zakupu. Niestety nie cieszyłam się nim zbyt długo. Okazało się otóż, że pojawiła się możliwość kupna własnego mieszkania w bloku w centrum miasta. Wiązało się to jednak ze sprzedażą naszej działki rekreacyjnej, ponieważ inaczej nie mielibyśmy wkładu własnego a koszt raty kredytu hipotecznego byłby za wysoki. Działkę sprzedaliśmy. Uznałam, że mój raz używany grill elektryczny weber nie będzie już wykorzystany, ponieważ w mieszkaniu nie zamierzałam z niego korzystać. Zwrot do sklepu nie wchodził w grę, ponieważ urządzenie było raz użyte. Wywiesiłam więc ogłoszenie na tablicy informacyjnej przy wjeździe na teren działek i załączyłam zdjęcie grilla. Liczyłam, że ktoś się nim zainteresuje i go kupi. Działkę to Marcin sprzedał od razu, bo jego kolega z pracy był chętny na zakup i w ciągu tygodnia temat się zamknął. Na początku czerwca zadzwonił do mnie człowiek, którego interesował grill elektryczny weber i był zdecydowany go kupić. Spotkaliśmy się w centrum miasta, gdzie dokonaliśmy transakcji. Stwierdził, że grill jest w doskonałym stanie i właściwie nie nosi śladów używania. Kupił go i nawet nie negocjował ze mną ceny.

Marcin mi obiecał, że jak wyjdziemy na prostą i spłacimy kredyt za mieszkanie to rozejrzymy się za jakąś działką. W międzyczasie też kupił mi kuchenkę z grillem, ażebym mogła przyrządzać swoje ulubione kiełbaski. Dla tego mieszkania warto jednak było sprzedać działkę.