Wykorzystujemy farbę Flugger

Marka Flugger ma ponad 150 placówek handlowych na terenie Danii oraz prawie 400 w takich krajach jak Dania, Szwecja, Norwegia, Polska, Islandia i Chiny. Historia tej firmy sięga 1890 roku i od samego początku wiąże się z dostarczaniem produktów dla fachowców z branży malarskich. Od 1975 roku firma świadczy również usługi doradztwa i sprzedaży na rzecz klientów indywidualnych.

Zalety stosowania farb Flugger

farby fluggerSieć Flugger farby to oferta skierowana zarówno do profesjonalistów, jak i osób prywatnych. W salonach handlowych można spotkać kompetentnych pracowników, którzy zapewniają fachowe doradztwo. Dodatkowo produkty są wysokiej jakości, co zapewnia doskonały punkt wyjścia w celu uzyskania odpowiedniego efektu końcowego. Warto zdecydować się na farby flugger. Firma ta jest liderem na rynku duńskim, rozwijając się oraz oferując klientom kompletny asortyment farb, mas szpachlowych, produktów stosowanych do drewna, taper oraz narzędzi. W ofercie znajdziemy zarówno farby do wnętrz, jak i do stosowania na zewnątrz. Dodatkowo tapety dekoracyjne, kleje do tapet i narzędzia. Lista rodzajów farb jest znaczna, w tym produkty głęboko matowe, o stonowanym połysku, silnie kryjące czy z widocznym połyskiem. Są zalecane do wnętrz o wysokich wymaganiach funkcjonalnych, w tym narażonych na zabrudzenia oraz zużycie. Dodatkowo są odporne na czyszczenie, w tym również czyszczenie punktowe łagodnymi środkami czyszczącymi.

Wybór odpowiednich farb Flugger sprawi, że możliwe będzie uzyskanie idealnego efektu na powierzchni. Produkty tej marki wyróżniają się bardzo dobrą siłą krycia, a także jakością produktu, który spełnia wysokie wymagania środowiskowe. Dodatkowo farby te są wygodne w aplikacji, a także umożliwiają wysoką wydajność pracy czy odpowiedniej jakości wykończenia malowanych pomieszczeń.