Wyjazd dla pracowników na pewno się opłaci

 

Dla mnie był to pierwszy raz, kiedy skorzystałem z firmowego wyjazdu integracyjnego. Głównie z tego powodu, że pracę w tym miejscu rozpocząłem całkiem niedawno i wcześniej po prostu nie było takiej możliwości. Na początku z rezerwą podchodziłem do pomysłu zarządu. Teraz jednak wiem, że takie wyjazdy warto organizować.

Integracja pracowników podczas firmowych imprez

imprezy integracyjne na PodlasiuW przypadku naszej firmy kierunkiem wyjazdu było Podlasie. Nie do końca wiedzieliśmy, czego się spodziewać, ale może to i lepiej. Niespodzianki zazwyczaj są fajne. Tak też było w tym przypadku. W północno-wschodniej części Polski spędziliśmy kilka dni, podczas których nie zabrakło atrakcji, aktywności, integracji oraz wypoczynku i regeneracji. O to przecież chodzi, żeby lepiej się poznać, a przy okazji poczuć, że firmie na tobie zależy, skoro zaprasza cię na taki wypad. Muszę przyznać, że imprezy integracyjne na Podlasiu to dobry pomysł. Na miejscu można znaleźć wiele atrakcji, związanych z przyrodą i nie tylko. Wspólny spływ kajakowy wspominamy do dzisiaj. Podobnie zresztą jak paintball. Ależ to była walka. Niby dwie drużyny, a jednak zabawa solidnie nas zintegrowała. Nie zabrakło także wyścigu w quadach oraz wizyty w parku linowym. Niby są to atrakcje, z których można skorzystać w wielu miejscach, a jednak często brakuje czasu albo chęci. Wieczorami była okazja do tanecznych zabaw, a także możliwość skorzystania ze SPA i regeneracji. Trzeba przyznać, że wszyscy z żalem opuszczaliśmy Podlasie.

Liczymy, że w przyszłości będą kolejne tego typu wyjazdy. Nie chodzi o to, że nie chce nam się pracować, ale raz na jakiś czas naprawdę warto się zresetować, by z większą motywacją wrócić do pracy. Zresztą, szefowie doskonale zdają sobie z tego sprawę. W końcu to była ich decyzja, by zorganizować właśnie taką wyprawę.