Wybranie podwójnego nagrobka dla dziadków

Zawsze opiekowałam się dziadkami, ponieważ czułam taki obowiązek. Kiedy moi rodzice wyjechali za granicę, to dziadkowie się mną opiekowali i byłam im za to wdzięczna. Babcia była dla mnie najważniejszą osobą w życiu. Pewnego dnia przeprowadziła ze mną poważną rozmowę.

Zamówienie nagrobka ze sprawdzonego zakładu kamieniarskiego 

nagrobek podwójnyBabcia poprosiła mnie, ażebym wybrała dla niej nagrobek podwójny i zapewniła mnie, że nie było to zbyt wcześnie. Nie chciała we wszystko angażować dziadka, który miał na głowie inne sprawy. Obiecałam babci zawsze pomagać, więc tym razem także to zrobiłam. Miałam świadomość, że to było nieuniknione i dlatego postanowiłam wybrać najlepszy zakład kamieniarski w mieście i tam zamówić nagrobek. Tematem nagrobków nigdy wcześniej się nie interesowałam i nie wiedziałam jak szukać odpowiedniego zakładu kamieniarskiego. Pomyślałam, ażeby porozmawiać na ten temat z sąsiadką, która w zeszłym roku pochowała męża. Pamiętam, że zamówiła piękny nagrobek. Sąsiadka od razu poleciła mi zakład kamieniarski, z którego usług skorzystała. Wyjaśniła mi, że oferowali piękne i trwałe nagrobki pojedyncze i podwójne. Wybór był bardzo duży i zapewniła mnie tym samym, że na pewno znajdę coś odpowiedniego. Wybrałam się do tego zakładu kamieniarskiego. Na zewnątrz były wystawione nagrobki przeznaczone do sprzedaży i prezentowały się dość elegancko. Poprosiłam o pokazanie nagrobków podwójnych i otrzymałam cały katalog. Wybór był ogromny a ceny bardzo zróżnicowane.

Zamówiłam jeden z najlepszych nagrobków. Doświadczony pracownik zakładu kamieniarskiego był bardzo pomocny i uzyskałam od niego wiele cennych informacji. W domu wszystkie dokumenty przekazałam babci a ona była mi wdzięczna za tak ogromną pomoc w załatwieniu tej sprawy.