Wózki Bebetto Vulcano

W jaką półkę cenową warto mierzyć przy wyborze wózka dziecięcego? Narodziny dziecka to czas kiedy rodzice mają na głowie sporo wydatków. Jednym z elementów na którym często warto zaoszczędzić to właśnie wózek.

Wózek wielofunkcyjny 3w1

bebetto vulcano 3w1Nie chodzi jednak o to, aby decydować się na wózek z najtańszej półki cenowej. Są one wykonane ze słabej jakości materiałów i nie posłużą dziecku zbyt długo. A chodzi przecież o to, aby kupić wózek, w przyzwoitej cenie, i taki, który posłuży nam przez długi czas. Najlepszym wyborem są wózki wielofunkcyjne. Wtedy w cenie wózka możemy mieć wózek z gondolą, nosidełko i spacerówkę. Ceny takich ,,pojazdów’’ oscylują w granicach około tysiąca złotych. Każdy rodzic zwraca uwagę na inne istotne elementy. Jedne mamy przywiązują większą uwagę do kół, drugiej mamie zależy bardziej na dużym koszu na zakupy, jeszcze inna zwraca uwagę jedynie na estetyczny wygląd i piękny kolor wózka.  Niezależnie od potrzeb rodzica warto zwrócić uwagę na wózki Bebetto Vulcano 3w1. Przypadną do gustu większości młodych rodziców. Konstrukcja wózka jest bardzo lekka ponieważ wykonana jest z aluminium. Wózki dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i są wielofunkcyjne. Gondola przeznaczona jest dla dzieci od pierwszego do szóstego miesiąca życia. Można regulować położenie gondoli. Wózek posiada funkcję bujania co jest bardzo przydatne przy usypaniu noworodka. Spacerówka posiada udźwig do 15 kilogramów. Czyli idealnie sprawdzi się dla dzieci do około trzeciego roku życia.

Oprócz tego na konstrukcji można umieścić fotelik dla dziecka. Każdą z trzech funkcji rodzice mogą dostosowywać do swoich indywidualnych potrzeb. Elementy można montować zarówno przodem do rodzica jak i przodem do kierunku jazdy. W taki wypadku rodzice nie muszą inwestować w dwa rodzaje wózka.