Wanna z hydromasażem

 

W końcu doczekałam się remontu łazienki w domu. Nasza łazienka nie jest duża i nigdy za bardzo mi się nie podobała. Chciałam by po remoncie wyglądała ona bardziej nowocześnie i wydawało się, że jest w niej większej przestrzeni. Bardzo zależało mi też na kupnie fajniej wanny.

Wymieniłam prysznic na wannę z hydromasażem

wanna prostokątna z hydromasażemDo naszej łazienki zdecydowaliśmy się wanny prostokątny z hydromasażem. Najbardziej podobają mi się narożnikowe wanny, ale szczerze mówiąc nasza łazienka jest bardzo mała i przez swoje wymiary byłaby po prostu za duża i ciężko byłoby zmieścić w niej inne potrzebne rzeczy. Wybierając wannę kierowaliśmy się jej wymiarami oraz tym żeby miała opcję hydromasażu. Wcześniej w naszej łazience znajdował się duży prysznic i chociaż jest to oczywiście wygodne rozwiązane, bo szybki prysznic nad ranem pozwala zaoszczędzić czas, ale ja chciałam mieć w końcu wannę. A jak już mieliśmy zupełnie przerabiać naszą łazienkę to chciałam urządzić ją porządnie i kupić dobry sprzęt. Przez długi czas marzyłam o wieczornych długich i relaksujących kąpielach, więc musiałam mieć swoją wannę i koniec. W jednym ze sklepów w naszym mieście udało nam się znaleźć bardzo fajną wannę w dobrej cenie. Nie miałam nieograniczonych funduszy, a więc znalezienie dobrej wanny z hydromasażem nie było takie proste ale udało się. Wanna, którą wybrałam ma 16 dysz masujących i jest naprawdę długa i bardzo wygodna.

Uwielbiam kąpiele w nowej wannie, które są o wiele lepsze niż prysznic. Najbardziej lubię długie kąpiele, w czasie których mogę się zrelaksować. Mąż w zeszłym miesiącu bardzo mnie zaskoczył, bo kupił dla mnie kilkanaście różnych bomb do kąpieli i wręczył mi je w pięknym, wiklinowym koszyku. Moje kąpiele są teraz niesamowicie pachnące i kolorowe. A hydromasaż jeszcze bardziej polepsza jakość kąpieli.