Uznałem zakup foteli biurowych za ważną sprawę

Firma się rozrosła w drugim kwartale zeszłego roku i zatrudniłem więcej pracowników. Wynająłem także dodatkowe biura, które były nam bardzo potrzebne, ponieważ obecna powierzchnia była dla naszej ekipy zdecydowanie za mało. Teraz jest dopiero odpowiednio.

Teraz każdy pracownik ma porządny fotel biurowy

fotele biurowe producentWszyscy pracownicy siedzą na starych krzesłach, które jednak nie do końca są wygodne i niektóre już były nawet naprawiane. Sprawdziłem zatem po ile ma fotele biurowe producent, którego znam dość dobrze, bo już nie raz z nim współpracowałem. Chciałbym, żeby każdy mój pracownik miał bardzo wygodny fotel, ponieważ osiem godzin czasu spędza przed monitorem. Zadzwoniłem do Mietka, żeby dopytać jakie ma dostępne fotele biurowe i co mógłbym mi polecić. Wiem, że fotele biurowe producent posiada bardzo dobre i w świetnej cenie, dlatego od razu się do niego odezwałem. Dostępnych miał wiele różnych ofert, ale polecił mi fotele, które od niedawna produkuje. Nawet podesłał mi zdjęcia i dane na e-maila, żebym mógł się ze wszystkim zapoznać. Wiadomość otrzymałem po niespełna piętnastu minutach od naszej rozmowy i ze wszystkim się zapoznałem. To na prawdę świetne fotele i wiem, że pracownicy będą zadowoleni. Zadzwoniłem do sekretarki, ażeby podała mi dokładną ilość stanowisk zanim złożę zamówienie. Sobie również wezmę taki fotel, ponieważ mój jest już nieco zniszczony. Dostawa ma być w piątek i zaangażowałem pracowników do rozładowania wszystkich foteli i ich ustawienia. Każdy chętnie zgodził się pomóc.

Teraz przy każdym stanowisku jest porządny i wyjątkowo wygodny fotel. Uśmiechnięte miny pracowników potwierdzają, że dokonałem właściwego wyboru. W przyszłym roku wymienię im komputery na nowe, bo znam świetną firmę, która ma tani sprzęt.