Uniwersalny stół kwadratowy

Coraz częściej w momencie, gdy decydujemy się na remont salonu i wymianę jego wyposażenia, poszukujemy do tej przestrzeni stołu, który będzie sprawiał, że nasz salon stanie się po części również jadalnią. Oczywiście, ze względów praktycznych najczęściej zależy nam na tym, by stół nie zajmował zbyt dużo miejsca, ponieważ coraz częściej w naszym mieszkaniu dysponujemy dość ograniczoną przestrzenią.

Stół z wygodnymi krzesłami

stół kwadratowy rozkładany 90x90 z krzesłamiProducenci mebli doskonale wiedzą o potrzebach klientów, w związku z czym na polskim rynku proponują coraz częściej stoły o stosunkowo niewielkich rozmiarach podstawowych, które możemy w sposób szybki i wygodny rozłożyć do wielkości, która będzie dla nas satysfakcjonująca. Przykładem tego typu może być stół kwadratowy rozkładany 90×90 z krzesłami, który realizowany jest przez coraz większą grupę firm specjalizujących się w sprzedaży mebli różnego rodzaju. Stoły tego typu dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, a co jeszcze ważniejsze, mogą rozkładać się do bardzo zróżnicowanych wielkości. Dzięki temu mamy możliwość dokonania zakupu produktu, który w pełni będziemy mogli dopasować do swoich potrzeb – zarówno pod względem wizualnego dopasowania do kolorystyki innych mebli w salonie, jak i pod względem wymiarów, których oczekiwalibyśmy organizując imprezę. Co więcej do wybranego stołu najczęściej możemy samodzielnie dobrać komplet krzeseł, które najbardziej przypadną nam do gustu.

Kiedy interesuje nas stół, który sprawdzi się w naszym salonie, pozwalając nam wykreować przestrzeń podobną do jadalni, warto w pierwszej kolejności określić, jakimi wymiarami mebel ten powinien się charakteryzować, by we właściwy sposób pasował do tego pomieszczenia. W tym aspekcie należy wziąć pod uwagę wymiary przed rozłożeniem i po maksymalnym rozłożeniu.