szkoła językowa

Szkoła językowa była moim miejscem pracy

Bardzo długo szukałam odpowiedniego zajęcia. Jednak rynek pracy był bardzo ciężki i musiałam się dostosować. Ostatecznie miałam jedną cenną umiejętność. Znałam wiele języków i potrafiłam dalej przekazywać swoją wiedzę.

Pracuję w szkole językowej w Bydgoszczy

szkoła językowaTo sprawiło, że chętnie chciano mnie przyjmować do placówek edukacyjnych. Najlepszą propozycję złożyła mi jedna firma w centrum Bydgoszczy. Miała bardzo wysokie standardy oraz poziom. Szukali najlepszych osób, a ja taka byłam. Od tamtej pory moim miejscem pracy stała się szkoła językowa bydgoszcz. Na początku ciężko mi było nawiązać nowe kontakty. Jednak po dwóch miesiącach miałam już zaprzyjaźnioną grupkę znajomych. Oni wszyscy uczyli bardzo egzotycznych języków. Młodzi ludzie coraz częściej decydowali się na tak egzotyczne kierunki. Moim zajęciem była nauka francuskiego. Prowadziłam małą grupkę składającą się z już dorosłych osób. Wszyscy chcieli wyjechać za granicę i poznać język. Ja im w tym tylko pomagałam. Oczywiście znałam także angielski. Po prostu akurat potrzebowano kogoś na inne stanowisko. Prowadziliśmy także kursy przygotowujące do matury. Dbaliśmy o indywidualne potrzeby naszych uczniów i chcieliśmy aby uzyskiwali jak najlepsze efekty w nauce. Nauka angielskiego była najbardziej popularna. To na nią zapisywało się jak najwięcej osób. One chciały poszerzyć swoje umiejętności. Także moim ulubionym zajęciem były wyjście w plener. Czasami to tam zabierałam grupy młodszych osób. Miałam także szansę się rozwijać zawodowo. Także mogłam osiągać wielkie korzyści ze swojego zajęcia.

W wakacje odbywały się u nas wyjazdy za granicę. To zawsze był mój priorytet. Tam mogłam sobie zarobić dodatkowe pieniądze oraz zwiedzić inne państwa. Zawsze marzyłam o tak kreatywnej i rozwijającej pracy.