Stylowy relaks w domu

W naszym mieszkaniu czy domu powinna istnieć przestrzeń przeznaczona do wypoczynku i relaksu. Nie w każdym lokum jest możliwość wyodrębnienia na to osobnego pomieszczenia, ale dobrze byłoby, gdybyśmy mieli jeszcze jakiś kącik poza łóżkiem w sypialni, w którym oddamy się słodkiemu nicnierobieniu i poczujemy się rozluźnieni.

Miejsce na stolik kawowy

stolik kawowy biały połyskW nowoczesnym budownictwie często łączy się kuchnię z salonem i jadalnią. Wynika to oczywiście z oszczędności miejsca, ponieważ zlikwidowanie jednej ściany zdaje się znacząco poszerzać dostępną przestrzeń. Jak wiadomo w takim pomieszczeniu kuchenno-jadalniano-wypoczynkowym musi się przede wszystkim znaleźć miejsce na stół oraz krzesła, dzięki którym w przyjemnych warunkach zjemy obiad czy kolację wspólnie z innymi domownikami. Nie należy jednak zapominać o miejscu na odpoczynek przy kawie lub herbacie, a do tego przyda się stolik kawowy biały Połysk i pobielone meble są ostatnio w modzie z powodu trendu, który przyszedł do Europy Centralnej ze Skandynawii. Idąc tym tropem, możemy zdecydować się na wykończenie wnętrza w ten sposób. Do białego stolika pasowałaby szara kanapa lub narożnik. Można także zdecydować się na przełamanie konwencji i postawienie przy stoliku kolorowych foteli, na przykład w oryginalnym odcieniu turkusowym. W takiej przestrzeni z pewnością miło będzie napić się czegoś gorącego i pochrupać ciasteczka z przyjaciółmi.

W domu albo w mieszkaniu niezależnie od jego budowy i metrażu powinno znaleźć się miejsce, które można by określić jako strefa relaksu. Nie musi ona zajmować dużego fragmentu pokoju, wystarczy, że zmieści się w niej miejsce do wygodnego siedzenia, jak kanapa czy fotel, oraz wygodny stolik kawowy. W tej przestrzeni możemy przebywać z domownikami albo przyjmować gości