tynki dekoracyjne

Stylowa ozdoba ścian – tynki dekoracyjne

Ostatnio budowaliśmy własny dom. Marzyliśmy o nim całe wieki. Nie mieliśmy pieniędzy, ale w końcu się udało. W końcu uzbieraliśmy i dostaliśmy też kredyt. Mogliśmy budować wszystko od początku tak, jak chcieliśmy. W zasadzie wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Krakowskie tynki dekoracyjne naszym marzeniem

tynki dekoracyjneStan surowy był super. Wszystko według projektu, zresztą nadzorowaliśmy budowę w miarę możliwości, żeby nie robiono żadnej fuszerki. Mąż się znał na budownictwie, więc nie łatwo było nas oszukać. Wszystko było pięknie. Później wstawiono okna, zajęto się wykończeniami. Na ścianach wymarzyliśmy sobie między innymi tynki dekoracyjne Kraków, bo jak tam kiedyś byliśmy to bardzo się nam spodobały. Poza tym trzeba było oczywiście zrobić wszystkie instalacje. Nam dodatkowo marzyły się odkąd pamiętamy odkurzacze centralne. I tutaj coś nie poszło naszym fachowcom. Zrobiliśmy błąd, że tego nie sprawdziliśmy od razu, ale cóż, każdy uczy się na swoich błędach. Mieliśmy piękny kamień dekoracyjny na ścianie w przedpokoju, ale nie mieliśmy dobrej instalacji odkurzania. Okazało się, że była ona po prostu nieszczelna. Montaż odkurzaczy centralnych to nie taka prosta sprawa i nasza ekipa nie podołała. Sądzimy, że nawet nie zrobili fuszerki specjalnie, tylko po prostu nie podeszli do sprawy z dostatecznym profesjonalizmem. Musieliśmy niestety sporo zapłacić, żeby naprawić to, co było nie tak. Na szczęście policzyliśmy sobie wszystkie koszty postawienia domu nieco na górkę i trochę nam zostało. Zadbaliśmy więc, aby instalacja odkurzacza centralnego działała jak należy. Najpierw próbowaliśmy reklamować rzecz u tych pseudo znawców, ale na niewiele się to zdało, a my nie chcieliśmy się już denerwować. Efekt końcowy był po jakimś czasie wreszcie ok.

Na szczęście okazało się, że nie trzeba za bardzo ingerować i nie będzie za bardzo zniszczony tynk dekoracyjny. W przeciwnym razie musielibyśmy zainwestować dużo więcej. Teraz wreszcie możemy cieszyć się pięknym domem, jaki był zawsze naszym wspólnym marzeniem.