Stolik kawowy w poczekalni

W moim zakładzie fryzjerskim panowała przyjazna atmosfera i klientki z ochotą do mnie wracały. W moim punkcie z czasem powstało stanowisko dla kosmetyczki i wtedy, to już na brak klientek nigdy nie mogłam narzekać. Dużo kobiet do mnie przychodziło.

Wstawienie do poczekalni drewnianego stolika

Stoliki drewnianeStworzyłam poczekalnię dla klientek, gdzie postawiłam wygodną sofę i dwa fotele. Dzięki temu klientki mogły w komfortowych warunkach czekać na zabieg czy stylizację włosów. Do dyspozycji klientek był nawet ekspres do kawy, ale musiałam zadbać o jakiś nowy stolik, bo ten co stał do tej pory nie prezentował się zbyt elegancko i zajmował za dużo miejsca. Stoliki drewniane stały w większości takich salonów jak mój i rozwiązanie to sprawdzało się idealnie. Postanowiłam więc kupić kawowy stolik z drewna i zaraz po zamknięciu salonu wybrałam się na zakupy. Meble w salonie miałam w ciemnych kolorach, więc stolik musiał wyglądać tak samo, by pasował do reszty. Galeria meblowa, która mieściła się blisko mojego domu, posiadała dość bogatą ofertę i tam postanowiłam rozejrzeć się za drewnianym stolikiem do salonu. W galerii było mnóstwo stolików kawowych i wybór taki zdecydowanie mi odpowiadał. Spokojnie zapoznałam się z całą ofertą i ostatecznie dokonałam wyboru. Wybrałam średniej wielkości stolik drewniany w ciemnym kolorze. Stolik należało złożyć, ale to już zleciłam mężowi, bo miał narzędzia i zresztą to nie było zadanie dla kobiety. Następnego dnia w salonie stał nowy stolik w poczekalni.

Klientki doceniły zmiany, gdyż poczekalnia była o wiele wygodniejsza. Filiżanka z kawą stała na modnym stoliku i nawet położyłam na nim katalogi z najmodniejszymi fryzurami. Stolik był mniejszy, ale za to wiele mogło się na nim zmieścić. To był dobry zakup.