Stawiamy garaż na działce

Coraz bardziej popularne stają się w Polsce ogródki działkowe. Wynika to głównie z tego, że na każdym kroku promowany jest styl wypoczynku oparty o wspólne biesiadowanie przy grillu czy też opalanie się na leżaku we własnym ogrodzie. Posiadanie zielonego miejsca- azylu, staje się potrzebą ucieczki od codzienności i formą wypoczynku od codziennej gonitwy.

Miejsce dla naszego samochodu

wiata garażowa drewnianaWeekend w letnie miesiące Polakom kojarzy się z jednym- wypoczynek przy grillu z rodziną i znajomymi. Problem w tym, że jak mieszkamy w bloku, to rozpalenie grilla staje się wręcz niemożliwe. Stąd tak wiele osób decyduje się na zakup choćby niewielkiej działki. Zawsze jest to kawałek natury tylko dla nas, gdzie możemy uciec od miejskiego zgiełku, bezkarnie opalając się na leżaku czy kąpiąc w rodzinnym basenie w upalne dni. Możemy też dowoli imprezować przy grillu nie przejmując się sąsiadami i ciszą nocną. Na działkach często stawia się domki letniskowe i altany z ławkami. Jednak warto też zadbać o schowanie naszego samochodu. I tu sprawdzi się wiata garażowa drewniana, która często funkcjonuje jako dobudówka do istniejącego już budynku. Fakt, iż wykonuje się ją z drewna nadaje atrakcyjny wygląd. Taka wiata może też spełniać kilka funkcji. Poza tym, że chowamy pod nią auto, które automatycznie jest zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych, to jeszcze dodatkowo możemy umieścić w niej rowery czy też narzędzia ogrodnicze takie jak kosiarka. 

Na działkach, które w ostatnich latach stały się niezwykle popularne, ich właściciele coraz chętnie stawiają niewielkie domki, w których można ze spokojem przenocować. Obok nich dobudowuje się prowizoryczne garaże z drewna, które spełniają kilka funkcji- od miejsca na samochód po przechowalnie różnych narzędzi.