Sprzedaję torby bawełniane

Mam swój mały sklepik internetowy, w którym sprzedaję torby bawełniane, które sama ozdabiam oraz własnoręcznie szyte poduszki oraz maskotki. Idzie mi całkiem dobrze i jestem dumna z siebie, że mogę zarabiać na siebie pracując w domu i robiąc to co lubię. W sklepie najlepiej sprzedają się torby bawełniane, w szczególności takie, które ręcznie maluję.

Hurtowo kupuję torby bawełniane

torby bawełniane - dobry producentAby wystawić taką torbę na sprzedaż muszę najpierw mieć na czym pracować. Kiedyś torby bawełniane kupowałam pojedynczo ale teraz kupuję już je właściwie hurtowo bo wychodzi to o wiele taniej. Jeżeli chodzi o firmy, które sprzedają torby bawełniane – dobry producent to dla mnie taki, którego torby przede wszystkim są bardzo solidne i który w swojej ofercie ma różne rozmiary oraz wielkości takich toreb. Zauważyłam, że w moim sklepie bardzo popularne są torby, które są bardzo duże i mają długie paski. Często producenci proponują torby bawełniane z dość krótkimi uchwytami, co od razu dyskwalifikuje ich w moich oczach i nie zamawiam tam toreb, ponieważ nie sprzedałyby się one w moim sklepie. Lubię bardzo wynajdować torby o nietypowym kształcie i ciekawych kolorach. Czarne bawełniane torby tworzą niesamowite płótno pod moje malunki. Ostatnio stworzyłam świetnie torby na zimę. Czarne tło było idealne żeby namalować na nim śnieg. Torby z tym dizajnem sprzedały się bardzo szybko, co oczywiście bardzo mnie cieszy.

Mam nadzieję, że mój sklep będzie sobie rodził tak dobrze również w przyszłym roku. Muszę zastanowić się jakie wzory chcę umieszczać na nowych kolekcjach toreb i trochę popracować nad projektami. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę ale nie jest to taka łatwa praca. W każdym razie ja bardzo przykładam się do tego by moje projekty były spójne i ciekawe.