Sposób na promowanie instagramowego konta

Coraz więcej użytkowników Instagrama zaczyna kupować serduszka, komentarze i obserwacje na Instagramie. Dotyczy to przeważnie młodych kont, lub tych, które mimo wysiłków nie były w stanie wpisać się w algorytm platformy, aby zostać pokazane szerszej widowni. Dlaczego znowu kupuje się lajki i jak to wpływa w praktyce na rozwój konta?

Kupowanie serduszek na Insta

kup lajki na instagramieInstagram skupia się na kontach cechujących się wysoką aktywnością i to właśnie takie profile promuje wyświetlając je większej ilości osób. Im aktywniejsze konto tym więcej osób je zobaczy. Pod tą aktywnością nie kryją się jednak tylko nasze działania, czyli częstotliwość dodawania postów, czy instastory, ale również ilość reakcji innych użytkowników. Mniejszym kontom zatem ciężko jest jakkolwiek się przebić w takiej sytuacji. Chcąc zwiększyć swoje szanse kup lajki na Instagramie i zacznij używać średniej wielkości hashtagów w których najpopularniejsze zdjęcia nie mają polubień w milionach, lecz jest ich na przykład dwieście lub maksymalnie trzysta. Chodzi o to, aby wyrównać różnicę i przybliżyć się ilością lajków do tych najpopularniejszych fotek, a jednocześnie nie możemy przesadzić na dzień dobry z ogromną ilością dokupionych polubień, aby nie zwrócić na siebie zbyt dużej uwagi Instagrama. Optymalną ilością na początek jest około pięćdziesięciu polubień oraz zwiększanie ich z czasem.

Pamiętajmy też, aby lajki kupować tylko na sprawdzonych stronach oferujących wysokiej jakości polubienia. Tylko w ten sposób będziemy wyglądali wiarygodnie w oczach algorytmu i nie narazimy się na zbanowanie konta. W momencie, gdy nagle i znikąd przybędzie nam tysiąc polubień od razu będzie widać, że coś jest nie tak, ale jeżeli pojawi się podwojona liczba tego, co dotychczas mamy będzie to wyglądało, jakbyśmy po prostu trafili z dobrymi tagami.