Spory wybór apartamentów w Gdańsku

Dawno nie byłem w Gdańsku. Kiedy więc razem ze znajomymi kupiliśmy bilety na koncert, długo zastanawialiśmy się nad noclegiem. Na jak długo zostać? W której części miasta wynająć hotel albo apartament? Przy okazji imprezy muzycznej warto w końcu też trochę pozwiedzać albo odpocząć.

Wrzeszcz może mało znany, ale warto wynająć apartament

apartamenty gdańsk wrzeszczTo wcale nie był łatwy wybór. Padła propozycja, by znaleźć coś blisko centrum. Długi Targ, Neptun, Złota Brama i inne atrakcje byłyby na wyciągnięcie ręki. A może coś bliżej plaży? Będziemy w Trójmieście przez kilka dni, można będzie spędzić trochę czasu na piasku nad morzem. Ostatecznie jednak wybór padł na Wrzeszcz. Bliskość stadionu to jeden argument „za”. Galerie handlowe w okolicy też miały wpływ na decyzję. Poza tym łatwo stamtąd dojechać do centrum, do plaży i do Sopotu też niedaleko. A noclegi? Wybieramy się w kilka osób, więc potrzebujemy czegoś większego. Jeśli chodzi o apartamenty gdańsk wrzeszcz nie pozostaje w tyle za innymi dzielnicami miasta. Jest w czym wybierać, więc decyzja została podjęta praktycznie jednomyślnie. A sama miejscówka? Nie trzeba zbyt długo szukać. Propozycje hoteli, hosteli, zajazdów czy pensjonatów znajdują się na wielu stronach w internecie. W ofercie darmowe wi-fi, telewizja kablowa, budzenie, możliwość zamówienia śniadania. Poza tym pokoje rodzinne albo apartamenty dla większych grup. W pobliżu znajdziecie zazwyczaj jakiś sklep spożywczy albo knajpkę. W nowo wybudowanych obiektach do apartamentu na wyższych piętrach bez problemu dojedziecie windą.

Zmywarka, pralka, piekarnik, ekspres do kawy czy kuchenka mikrofalowa – także to wszystko znajdziecie na wyposażeniu. Wystarczy trochę poszukać i z pewnością na brak komfortu podczas pobytu w Gdańsku Wrzeszczu nie będziecie narzekać. Wiele z apartamentów proponuje również transport do i z lotniska. Dla podróżujących samochodem w ofercie jest także parking.