Smilesonic Ex – świetne szczoteczki soniczne

W naszym domu ja jestem tą osobą, która próbuje pilnować, by nam niczego nie brakowało. Mój mąż angażuje się, ale raczej sam nie pomyśli, że trzeba kupić coś nowego, coś wymienić, czy sprawdzić, czy coś nadal dobrze funkcjonuje. Tym w tym związku zajmuję się ja. Ostatnio naszła mnie ochota, by wykosztować się trochę więcej, ale z myślą o przemyślanym i przydatnym zakupie dla mnie i mojego męża.

Wygodne soniczne szczoteczki Smilesonic Ex

szczoteczka soniczna smilesonic exOtóż ja zawsze pilnuję, by wymieniać co jakiś czas nasze szczoteczki do zębów. Jestem na to dosłownie uczulona – nie mogę pozwolić, jak szczoteczka przestaje być odpowiednio twarda i te włoski się zaczynają rozchodzić, byśmy z niej dalej korzystali. To nie jest dobre dla zębów i taka szczoteczka jest mało skuteczna. Mi natomiast od dłuższego czasu marzyła się szczoteczka soniczna Smilesonic Ex. Sama idea szczoteczek sonicznych bardzo mi się podoba i mam kilka znajomych, które z takich korzystają i sobie bardzo chwalą. Nic więc dziwnego, że i ja zaczęłam się za takimi rozglądać. Akurat nasze obecne szczoteczki nadawały się do wymiany, więc zasugerowałam mężowi, że może byśmy się skusili na te Smilesonic Ex. Kręcił co prawda trochę nosem, bo nie lubi nowych rzeczy, ale powiedziałam, że w sumie może to być w formie prezentu na naszą rocznicę, która się akurat zbliżała lada dzień. Wtedy się zgodził. Zamówiłam więc je prosto ze strony producenta i liczyłam, że trafią do nas jak najszybciej, bo już chciałam je wypróbować.

Teraz mąż mi dziękuje, że namówiłam go na te szczoteczki. Są bardzo wygodne w użytkowaniu i moim zdaniem o wiele skuteczniejsze w pomocy w zachowaniu czystości jamy ustnej. Mąż powiedział, że nie spodziewał się czegoś takiego i obiecał, że i tak coś nowego na rocznicę mi kupi.