Samsung S7 Edge i wymiana szybki

 

Bez telefonu wiele osób nie wyobraża sobie życia. Również ja do takich ludzi się zaliczam. Możliwość kontaktu ze znajomymi, również na portalach społecznościowych, dostęp do interesujących informacji czy pomocnych aplikacji sprawia, że smartfon jest niezbędnie potrzebny i użyteczny w codzienności.

Zbita szybka Samsunga S7 Edge

wymiana szybki samsung s7 edgeMojego Samsunga S7 Edge posiadałem już kilka miesięcy i bardzo sobie chwaliłem ten telefon. Miał wbudowaną dużą pamięć i pojemną baterię, która wytrzymywała dłuższy czas użytkowania niż pozostałe smartfony, które użytkowałem wcześniej. Aparaty zastosowane przez producenta również były bardzo dobre i wykonywały świetne zdjęcia, zarówno ten z tyłu telefonu, jak i z przodu. Duży ekran pomagał w przeglądaniu interesujących stron internetowych, do tego żywe kolory sprawiały, że przyjemnie było oglądać filmiki. Niestety, właśnie z tym elementem smartfonu miałem problem. Sprzątając mieszkanie podczas dnia wolnego, kiedy leżał na stole w kuchni, zahaczyłem go odkurzaczem i spadł niestety na podłogę wyłożoną płytkami. Niestety, upadł stroną ekranu i już w myślach czułem, czym to może się skończyć. Moje czarne wizje spełniły się – konieczna jest wymiana szybki Samsung S7 Edge. Ekran popękał w kilku miejscach i wyświetlał się tylko jego fragment, przez co telefon nie nadawał się do korzystania. Musiałem szybko znaleźć serwis, który zajmuje się naprawą tego typu sprzętu. Na szczęście, mający dobrą opinię, także wśród moich znajomych, znajduje się na moim osiedlu niedaleko miejsca zamieszkania. Jeszcze tego samego dnia udałem się do tego punktu i zostawiłem telefon do naprawy. Po kilku dniach mogłem go już odebrać i na szczęście wszystko działało bez zarzutu.

Cieszę się, że udało się bez problemu naprawić szybkę i ekran mojego Samsunga. Reparacja, jak stwierdził pan z serwisu nie była skomplikowana, a takich rzeczy dokonują bardzo często bo jest to bardzo popularna usterka. Postaram się teraz bardziej dbać o mój telefon.