Rośnie popularność bram elektrycznych

 

W ostatnim czasie jedna z lokalnych firm, produkujących bramy automatyczne zdecydowanie podniosła obroty, gdyż jak się okazuje coraz więcej osób decyduje się na nową bramę automatyczną. Jest to bardzo duża wygoda, dla osób, które maja dom jednorodzinny postawiony nieco dalej od swojej bramy i wyjeżdżając autem najpierw muszą tę bramę otworzyć, co może być uciążliwe.

Niezawodny pilot do automatycznych bram

Piloty do bramJak się okazuje wiele osób, które zamontowało sobie własnie taką bramę są wręcz zachwycenie i nie mogą uwierzyć, jak dotychczas mogli oni żyć bez takiej bramy. Zimom nie trzeba wychodzić z ciepłego nagrzanego auta na mróz i otwierać bramy i oczywiście trzeba ją jeszcze zamknąć. Zamiast tego mamy piloty do bram, które robią te czynności za nas. Piloty są teraz tak robione, że ich odległość z jaką działają do bramy to blisko pięćset metrów, dzięki czemu będą już na początku swojej drogi do domu możemy otworzyć sobie bramę, aby w całości zdążyła się nam rozsunąć, a  my tylko wjedziemy i zaparkujemy nasze auto. Dodatkowo warto również dodać, że takie piloty działają nawet przy ujemnych temperaturach na zewnątrz, także gdyby przez pomyłkę zostały one na dworze w zimę, to bez obaw bateria będzie działać prawidłowo, gdyż tak zbudowany jest pilot, że bateria jest w izotermicznym pojemniku, przez co sam pilot ma duża amplitudę temperatur w jakich może się znajdować, co jest ważnym elementem dla sporej części klientów.

Jak widać do luksusu można się szybko przyzwyczaić i tak tez jest podobnie z właścicielami takich bram, bo widzą oni jak wiele oszczędza to czasu i nerwów. Nie raz każdemu z nas taka brama się zacięła i musieliśmy się z nią szarpać, żeby mogła się otworzyć, a tak same siłowniki wystarczą, by brama sama się otwierała.