Raśma LED RGB w restauracji

Ekskluzywne restauracje i bary muszą się bardzo starać, żeby przyciągnąć do siebie klientów. Bywalcy takich miejsc są bardziej wymagający od innych, więc trzeba im serwować najnowsze drinki, najlepsze jedzenie, a wystrój wnętrza powinien być zgodny z aktualnymi trendami mody, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Taśma LED RGB jest potrzebna.

Taśma RED RGB jest droga.

lampa ledNie jest łatwo zadowolić takich klientów. Restauracja, która od wielu lat jest obecna na rynku nie będzie narzekała na brak chętnych, bo ich renoma jest już szeroko znana, marketing szeptany nadal działa, a ich jedzenie broni się samo, więc nie muszą często niczego zmieniać. Dodatnie od czasu do czasu nowej pozycji do menu, czy lampa led zamiast zwykłej w zupełności wystarczają. Nowe restauracje muszę o klienta walczyć. Zanim klienci się do nich przyzwyczają, gazety napiszą o dobrym jedzeniu, a miejsce stanie się stałym miejscem na kulinarnej mapie miasta to minie sporo czasu. Ważna jest sfera wizualna lokalu. Dzięki niemu możemy się łatwo odróżnić od konkurencji. Oprawy sufitowe led nad barem i zimne światło jarzeniówek w łazience to już przeszłość. Teraz przyszedł czas na nowe rozwiązania. Kolorowe lub białe światło, oświetlenie nawet trudno dostępnych miejsc, łatwość obsługi i montażu. Czy to wszystko można połączyć? Tak! Taśma led 12V może być zamocowana do blatów stołów, oświetlać linię baru, czy półki na których stoją alkohole. Taśma led 12V może także dawać stonowane światło przy sufitach, przy podłodze, na schodach, czy w korytarzach prowadzących do drugiej sali. Do dyspozycji jest także taśma LED RGB, czyli świecąca na różne kolory. Dzięki niej możemy nadać naszej restauracji czy barowi niepowtarzalny klimat. Światło led jest na tyle jasne, żebyśmy nie bawili się w ciemnościach, ale na tyle stonowane, że nie będzie nas razić w oczy, ani przeszkadzać.

Można zamontować je także w łazience np. wokół lustra. Wtedy pamiętamy, by nasza taśma led RGB była zaopatrzona w wodoodporną osłonkę, dzięki czemu zachlapanie jej nie uszkodzi. Nie widać jej, ale jest bardzo przydatna.