Przyjmuję dostawę nowych kierownic motocyklowych

Praca na stanowisku magazyniera jakoś nie była moim marzeniem, ale szybko się do niej przyzwyczaiłem. Teraz to bardzo mi się to zajęcie podoba i nawet zarobki mam rozsądne. Zajęć mam sporo to nawet nie ma kiedy się nudzić i to mi zdecydowanie pasuje.

Dostawa kierownic motocyklowych

kierownice motocykloweOgólnie odpowiadam za przyjmowanie dostaw od producentów, ale często wpadają mi jakieś dodatkowe zajęcia jak nie ma kierownika. Jako jedyny znam systemy i mogę go zastępować. Interesuje mnie dostawa, która ma być zrealizowana jakoś na dniach, ponieważ czekamy na nowe kierownice motocyklowe i sam takiej szukam do swojej maszyny. Wiem, że są świetne, bo kumpel już mi wspominał. Tak więc z niecierpliwością czekam na kierowcę. Dostałem informację w piątek rano, że kierowca do nas jedzie i się przygotowałem do odbioru towarów. Na magazynie wszystkie produkty mają określone miejsce i nowe kierownice motocyklowe także będą w wyznaczonym miejscu na regałach. Przyjmę dostawę sam, bo chłopacy akurat mają inne obowiązki. Uprawnienie na wózki widłowe to fajna sprawa jednak. Z dostawą kierownic poszło mi tak sprawnie, że sam się zdziwiłem, że mam już wszystko ogarnięte. Kierowca musiał jednak czekać na mnie, ponieważ sprawdziłem wszystko uważnie. Muszą się zgadzać kierownice motocyklowe pod względem ilości i numerów fabrycznych. Na szczęście dzięki rozwiniętemu systemowi sprawdzanie tych danych nie jest takie czasochłonne. Kiedy wszystko sprawdziłem to wypakowałem jedną kierownicę, aby zobaczyć jak ona wygląda.

Naturalnie mój motor ma teraz nową kierownicę, którą kupiłem z naszej firmy. Nie ma się co dziwić, że towar tak szybko się sprzedał, skoro cena jest dobra ale i jakość nienaganna. Mogę to potwierdzić osobiście. To był dobry zakup i jestem zadowolony.