Przyczepki rowerowe Qeridoo

Większość rodziców wozi swoje pociechy w klasycznych gondolach, lub wózkach spacerowych. Jednak jeżeli chcemy uprawiać sport razem z maluchem, to takie modele kompletnie się nie nadają. Konieczne są profesjonalne wielofunkcyjne przyczepki. 

Wybór najlepszej przyczepki rowerowej 

przyczepka rowerowa qeridoo sportex 1Rodzice, którzy pragną zaszczepić swoim dzieciom już od najmłodszych lat pasję do sportu, powinni się zastanowić nad zakupem dobrego sprzętu. Obecnie najlepsza na rynku jest przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1, ponieważ jest unowocześnioną wersją swojej poprzedniczki z zeszłego roku. Jest super lekka, bezpieczna i dostosowana do użytkowania w każdym terenie. Może ona być dostępna w wersji dla jednego, lub dla dwojga dzieci, ponieważ w środku jest wystarczająco duże siedzisko. Każde dziecko ma oddzielny pięciostopniowy pas bezpieczeństwa, który pozwala na utrzymanie dziecka przez cały czas we właściwej pozycji. Dodatkowo fotelik został wyposażony w regulowany zagłówek i oparcie oraz posiada system zabezpieczenia bocznego. Konstrukcja przyczepki została w taki sposób skonstruowana, aby zminimalizować niemalże do zera ewentualne urazy mogące powstać podczas jakiejkolwiek kolizji. Maluchy jadące w środku mają zapewnioną doskonałą widoczność dzięki dużym oknom bocznym i przedniej klapie, przez którą wchodzą. Dla dzieci przejażdżka taką przyczepką rowerową, to z pewnością wspaniała przygoda, ponieważ poznają świat z zupełnie nowej perspektywy i mają przy sobie blisko rodziców. To świetna forma aktywności dla całej rodziny. 

Jeżeli wybierzemy jakikolwiek model firmy Qeridoo, to na pewno będziemy zadowoleni z wyboru, ponieważ ta marka jest znana z dbałości o szczegóły i wysoką jakość. Nowe przyczepki Qeridoo Sportex 1 kosztują w granicach półtora, a dwa tysiące złotych.