Przenośne agregaty o wysokiej mocy

Agregaty prądotwórcze są naszym standardowym wyposażeniem na wyjazdach, gdyż w wielu miejscach w których organizowane są imprezy historyczne nie ma dostępu do energii elektrycznej. Przez to, posiadanie agregatu ułatwia nam wyjazdy i znacznie poprawia komfort na dowolnej imprezie w której bierzemy udział.

Najwydajniejszy agregat prądotwórczy

agregaty prądotwórcze ivecoNie wszystkie agregaty są jednak odpowiednie do zadań wymagających dużej wydajności. Podczas wyjazdów potrzebujemy zasilania wielu różnych urządzeń, a często okazywało się iż małe, nieszczególnie mocne agregaty nie wytrzymywały tak dużego obciążenia i nie dostarczały wystarczającej ilości energii. Nie mamy tego problemu odkąd zaopatrzyliśmy się w dwa duże agregaty prądotwórcze Iveco o dużej wydajności i mocy. Są one znacznie większe niż małe, przenośne agregaty, aczkolwiek nadal są wygodne i można je łatwo transportować. Ich wydajność jest natomiast ogromna, i mogą być wykorzystane do zasilania dużej ilości urządzeń jednocześnie, nawet jeśli są one zdecydowanie energożerne i pobierają duże ilości prądu podczas pracy. Generator Iveco to wariant hybrydowy, pracujący zarówno na benzynie, oleju napędowym, jak i na rzadziej stosowanych paliwach spalinowych. Taka wszechstronność oznacza bardzo łatwy dostęp do paliwa w dowolnym momencie, aczkolwiek odradza się mieszanie paliw, by uniknąć uszkodzeń silnika generatora.

Agregat jest dość duży, aczkolwiek nie na tyle by montować go na przyczepie, i nadal może być przenoszony ręcznie bez żadnego trudu. Na samochodach transportowych nie zajmuje natomiast za dużo miejsca, i należy do najlepszych źródeł prądu, jakie można wykorzystać w terenie. Te same agregaty są często używane przez załogi budowlane w terenie, z tak samo dobrymi rezultatami i wydajnością.