Program szkoleniowy Scrum

Innowacyjność, elastyczność i kompatybilność. To tylko nieliczne z pochodnych sukcesu, którego fundamentem jest przede wszystkim ukierunkowanie na nowoczesne oraz nieszablonowe, a zarazem także i bezdyskusyjnie skuteczne metody działania. 

Rewolucyjność w metodyce prowadzenia szkoleń i warsztatów

Scaled Professional ScrumNiezależnie od tego, o jakiej dziedzinie życia, gospodarki mowa – rzeczą zawsze priorytetową jest nastawienie na możliwie bardzo zadowalające efekty wszelkich podjętych przedsięwzięć. Na owe pozytywne rezultaty ogromny wpływ mają czynniki wpisujące się najczęściej w rubrykę pod szyldem: przemyślana i dopracowana procedura pracy, umiejętność właściwego oszacowania długości przebiegu całego cyklu działań, jak również i odpowiadający wysokim standardom jakości efekt finalny. Wszystkie powyższe bodźce znakomicie wpisują się w ścisły kanon tzw. przepisu na sukces w dziedzinie oprogramowania. Bowiem przede wszystkim kluczowa jest znajomość potrzeb rynku, jak również i umiejętność zwinnego spełniania jego oczekiwań. W związku z powyższym opracowano specjalnie dedykowany temu ogólny zbiór zasad tworzenia atrakcyjnego oprogramowania. Ponadto, dla osób, które miały już styczność z potocznie określanym Manifestem Agile, opracowano cykl szkoleń ukierunkowanych w pierwszej kolejności na zdobywanie nowych, a zarazem i rozwijanie dotychczasowych umiejętności z tegoż zakresu. Mianowicie, mowa tu o warsztatach realizowanych pod nazwą Scaled Professional Scrum. Na te zaawansowane spotkania składają się zazwyczaj konferencje o charakterze instruktażu, których czas trwania zamyka się w dwóch dniach. Warsztaty przygotowane są w taki sposób, by nie tylko w krótkim czasie przyswoić ogrom nowych informacji, ale przede wszystkim, by bez jakiegokolwiek problemu potrafić je należycie wykorzystać w praktyce. Praktyka polega bowiem na tym, aby we właściwy sposób badać interakcje między ludźmi. A co za tym idzie – by pomyślnie organizować współpracę wielu zespołów.

Cykl dwudniowych szkoleń dedykowany jest tym, którzy w trybie ekspresowym, jak i skutecznym, pragną przyswoić wiedzę z zakresu zarządzania przedsięwzięciami przy użyciu Scruma. Warsztaty jako jeden z priorytetów obierają sobie faktyczne rozumienie terminowości, a ponadto kompetentnej realizacji projektów, które po kilku sesjach iteracyjnych, w każdym calu będą spójne z oczekiwaniami kontrahentów.