Prezenty ślubne w przystępnych cenach

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka, dlatego również goście chcą podczas takiej uroczystości, kogoś z rodziny bądź znajomych, wypaść jak najlepiej i nie popełnić błędów przy wyborze prezentu dla nowożeńców. Bo niestety obecnie nadal są pary, które nie proszą po prostu o gotówkę, tylko oczekują prezentów.

Czy prezent ślubny za 500 zł to dużo?

prezent ślubny do 500 złZ doświadczenia wiem, że mając nawet bardzo ograniczony budżet, jesteśmy w stanie kupić coś fajnego i użytecznego. A więc z pewnością da się kupić prezent ślubny do 500 zł. Dobrze jest kupić coś, co będzie nietypowe i nie będzie typowym „kolejnym żelazkiem” w kolekcji prezentów pary młodej. Wszystko zależy od tego, co lubią nowożeńcy i na jakim etapie wspólnego życia obecnie się znajdują. Jeżeli para mieszka już jakiś czas razem nie ma sensu dawać im prezentów na tzw. „nowe mieszkanie” – prawdopodobnie ich dom jest już w pełni wyposażony. Możemy postawić wtedy na bon podarunkowy na jednodniowy wypad do SPA czy kolację w ekskluzywnej restauracji. Jeżeli młodzi mają dopiero wprowadzić się do wspólnego domu to najlepiej będzie kupić im jakiś elegancki dodatek. Może obraz albo designerską lampę? Pięknym gestem zawsze są również prezenty takie jak np. albumy ze zdjęciami nowożeńców czy wywołanie takich zdjęć w dużym formacie. To zawsze wzrusza nowożeńców.

Niektórym mogłoby się wydawać, że 500 zł na prezent ślubny to mało. Nic bardziej mylnego! Fajny i wyjątkowy prezent, który na pewno spodoba się nowożeńcom i zapamiętają go na dłużej można kupić nawet i za 100 złotych. Wszystko zależy od naszej pomysłowości i tego czy nie zdecydujemy się wyruszyć na poszukiwanie odpowiedniej rzeczy na dzień przed uroczystością. Zresztą nie liczy się przecież wysokość ceny, a jakość.