Prezenty balonowe dla każdego

Tradycyjnie w ramach urodzin najczęściej kupujemy kartki tematyczne, które podpisujemy i później wręczamy solenizantowi. Niekiedy dodajemy do tego gotówkę, alkohol albo inny prezent dla młodszego odbiorcy. Warto jednak pomyśleć o ciekawym pomyśle na balonowy bukiet, który może okazać się zaskoczeniem dla osób w różnym wieku.

Fantastyczne balony w ramach urodzin

urodzinowy balonowy prezentJeżeli chcemy obdarować kogoś w ramach jego urodzin prezentem niebanalnym oraz zaskakującym to zdecydowanie musimy zrezygnować z klasycznej koperty z kartką urodzinową i pieniędzmi oraz butelki alkoholu. Warto pomyśleć o czymś co będzie zaskoczeniem nie tylko dla młodszych solenizantów, ale również dla starszych. Taką opcją może być urodzinowy balonowy prezent, czyli po prostu balony w dowolnej formie. Niekiedy jest to balon pakowany w pudełko, ale może występować on również solo czy w całym balonowym bukiecie. Balony gumowe będą tańsze, dzięki czemu będziemy mogli stworzyć naprawdę duży bukiet balonowy. Z kolei balony foliowe mogą mieć różne kształty, wielkości, jak również nadruki. To opcja, którą częściej wybiera się dla starszych solenizantów, ponieważ mogą być bardziej stonowane bądź tematyczne na wybrane okazje. Dodatkowo wypełniony balon helem wytrzymuje całkiem długo, jednak warto spytać sprzedawcy o różnice w wytrzymałości w zależności od wybranego modelu balonu, ponieważ to również ma ogromne znaczenie na trwałość.

Gdy zastanawiamy się nad tym w jaki sposób możemy zrobić drugiej osobie urodzinową niespodziankę, która nie będzie niczym domyślnym warto wziąć pod uwagę balony. To w ostatnim czasie hit, który wybieramy na różne okazje, a w ramach bukietu balonowego jeszcze nie tak często. Dlatego może być to opcja zaskakująca i sprawiająca wiele radości odbiorcy.