Poszukiwania kosmetyczki od pedicure hybrydowego

Zbliżało się lato. A jak lato to wiedziałam, że będę chodzić tylko w klapkach, ewentualnie wygodnych sandałach. Z racji pracy, często spędzałam na nogach cały dzień, dlatego nie wyobrażałam sobie żadnych krytych butów. Oczywiście wiązało się to z tym, że musiałam zadbać o wygląd moich paznokci u stóp. Dowiedziałam się od koleżanki, że świetnym rozwiązaniem może być odpowiedni pedicure u kosmetyczki.

Gdzie w Katowicach wykonam pedicure hybrydowy?

pedicure hybrydowy - katowicePo dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że dobrym rozwiązaniem będzie dla mnie pedicure hybrydowy – Katowice to miejscowość, w której szukałam kosmetyczki, która podjęłaby się wykonania takiego zabiegu. Na szczęście odpowiednią osobę znalazłam bez problemu. Była to doświadczona i renomowana kosmetyczka, która swój salon kosmetyczny prowadziła praktycznie w samym centrum tej miejscowości, blisko mojego miejsca zamieszkania. Wykonywała ona profesjonalne zabiegi pedicure hybrydowego. To co było dla mnie ważne to fakt, że posługiwała się przy tym kosmetykami i lakierami do paznokci najwyższej jakości. Były to kosmetyki hipoalergiczne i przede wszystkim długo utrzymujące się na paznokciach. Ta kosmetyczka korzystała także z jednorazowych, higienicznych narzędzi do usuwania skórek czy piłowania paznokci, dlatego wiedziałam, że oferuje ona swoje usługi na naprawdę wysokim poziomie.

Zdecydowałam się zapisać na pedicure hybrydowy u niej w salonie. Muszę przyznać, że naprawdę byłam pod wrażeniem efektu, jaki uzyskałam. Zajęła się ona mną naprawdę profesjonalnie i szybko wykonała pedicure na moich stopach. Nałożyła ona lakier w sposób dokładny i precyzyjny, dzięki czemu nigdzie nie miałam żadnych odprysków, a efekt utrzymał się przez całe trzy tygodnie. Jestem bardzo zadowolona z jej usług.