Poprosiłam mamę o nową firanę do mojego pokoju

Moja mama postanowiła wprowadzić kilka zmian w naszym mieszkaniu. Mama ma bardzo dobry gust i wiedziałam, że ona wymyśli coś fantastycznego. Mama jest księgową ale interesuje się wystrojem wnętrz. Ogląda różne programy w telewizji a także czyta sporo materiałów na temat dekoracji, która można wykorzystać w mieszkaniach czy domach.

Mama zamówiła firanki na wymiar

najmodniejsze firanki na wymiarMama w sklepie kupiła kolorowe poduszki, które idealnie pasują do farby, która znajduje się na ścianach. Tata odmalował wszystkie pokoje. Udało im się kupić farbę w dobrej cenie, która bardzo dobrze pokryła ściany Najmodniejsze firanki na wymiar zamówiła u swojej znajomej, która jest krawcową. Mama sama znalazła projekt w internecie. Zakupiła materiał, który idealnie pasował do wykonania danej firanki. Pokazała swojej koleżance krawcowej o jaką firankę jej chodzi i krawcowa uszyła mamie firankę zgodnie z projektem. Kiedy mama zawiesiła firankę w salonie to nie mogłam wyjść z podziwu jak się salon zmienił. Koszt zakupu materiału nie był drogi. Kupując różne rzeczy czy materiały w internecie można sporo zaoszczędzić. Krawcowa uszyła jej firankę także za symboliczną kwotę. Natomiast zmiana jaka zaszła w naszym całym mieszkaniu jest nie do opisania. Firanka na wymiar wygląda jak z salonu. Sprawia wrażenie jakby była bardzo droga. Materiał pięknie wygląda i w otoczeniu kwiatów okno jest pięknie udekorowane. Byłam pewna, ze mama wpadnie na super pomysły, które wykorzysta w mieszkaniu jednak zamówiona firanka zrobiła na mnie największe wrażenie.

Poprosiłam mamę żeby także do mojego pokoju poszukała jakiegoś ciekawego projektu. Ja także chciałam mieć odnowiony pokój. Okna bez firan nigdy mi się nie podobały ale ta firanka, którą miałam w pokoju przestała mi się  już podobać. Chciałam mieć coś bardziej nowoczesnego.