Pomoc doświadczonego psychologa

Za mąż wyszłam w młodym wieku, ponieważ zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Tadeusz był moim wymarzonym mężczyzną i mieliśmy dwójkę wspaniałych dzieci. W naszym życiu bywało różnie, ale zawsze zdołaliśmy sobie ze wszystkim poradzić. 

Uratowane małżeństwo po wizycie u psychologa 

psycholog dla par wrocławOstatni czas był trudny nie tylko dla mnie, ale dla całej mojej rodziny. Na dodatek mąż się mocno ode mnie osunął, ale nie obwiniałam go za to. Do zaistniałej sytuacji sama doprowadziłam i musiałam te relacje jakoś naprawić. Sama nie dawałam sobie rady i potrzebowałam pomocy z zewnątrz. Mąż mojej przyjaciółki Anieli pracował jako psycholog dla par wrocław i zapytałam Anielę, czy mogłaby z nim porozmawiać na temat mojego małżeństwa. Liczyłam, że zechce mi pomóc i się nie myliłam. Psycholog nawet powiedział, że w ostatniej chwili zgłosiłam się po pomoc, bo za jakiś czas to już nie byłoby szans ratować tego małżeństwa. Tadeusz docenił moje zaangażowanie i cieszył się, że chciałam naprawić to małżeństwo, ale przed nami była długa droga. Na sesjach u psychologa zarówno ja jak i mąż staraliśmy się z całych sił i po jakimś czasie znowu zaczęliśmy ze sobą rozmawiać. Małymi krokami zaczęliśmy na nowo odbudowywać nasze małżeństwo. Gdyby nie pomoc psychologa dla par zapewne mąż by się ze mną rozwiódł. Trzymały go w tym związku dzieci, których nie chciał opuścić. Na szczęście udało się wszystko naprawić a ja zrozumiałam wiele. Psycholog był bardzo doświadczony i to on uratował moje małżeństwo. 

Po terapii w małżeństwie układało mi się wspaniale. Nawet razem z mężem wybraliśmy się na wakacje zagraniczne. Dzieciakami w tym czasie opiekowała się moja teściowa. Spędziłam wspaniały czas ze swoim mężem i zakochałam się w nim na nowo. To był wspaniały człowiek.