Paznokcie hybrydowe w Poznaniu

Zadbane dłonie to niezbędna wizytówka w pracy, na imprezie, czy na randce. Każda kobieta na co dzień dba o odpowiednie nawilżenie skóry dłoni oraz o piękny manicure. Dobrze wypiłowane paznokcie to standard w pielęgnacji. Od lat stosujemy też kolorowe lakiery – te o intensywnych kolorach na nieformalne okazje i stonowane barwy często wymagane w pracy.

Manicure hybrydowy w Poznaniu

manicure hybrydowy poznań - cennikDo niedawna paznokcie zarówno rąk, jak i nóg ozdabiałam tradycyjnymi lakierami zakupionymi w drogeriach. Po przeprowadzce do Poznania i podjęciu nowej, bardzo wymagającej pracy miałam coraz mniej czasu na malowanie i piłowanie paznokci. Poza tym, tradycyjne lakiery trzeba często zmywać i poprawiać, ponieważ szybko się zdrapują, czy odpryskują. Koleżanka opowiedziała mi o lakierach hybrydowych, które mają większą trwałość i są mniej wymagające. W internecie wyszukałam manicure hybrydowy poznań – cennik w wybranym salonie, ku mojemu zdziwieniu nie był jakiś wygórowany. Na pierwszej wizycie w salonie kosmetyczka starannie nadała ładny, kwadratowy kształt moim paznokciom, po czym usunęła dokładnie wszystkie skórki. Wtedy nadszedł też czas na wybór koloru. Wybrałam przepiękny śliwkowy kolor. Następnie kosmetyczka odtłuściła specjalnym płynem płytki paznokci i nałożyła warstwę bazy pod lakier. Paznokcie zostały utrwalone pod lampą. Później nałożyła dwie warstwy lakieru oraz utrwalający, bezbarwny top. Po każdym etapie lakier był utwardzany pod lampą.

Manicure w całości zajął około godziny. Przy kolejnych wizytach trwało to już prawie pół godziny dłużej, przez konieczność zdjęcia starego lakieru przy pomocy acetonu lub specjalnej frezarki. Efekt jest niesamowity, paznokcie utrzymują się całe dwa tygodnie bez jakichkolwiek odprysknięć i zadrapań. Jest to idealne rozwiązanie dla każdej zapracowanej i wymagającej kobiety.