Pamiątkowe, personalizowane księgi gości

Ślub oraz wesele to cudowny czas, który zostaje zarówno w sercach Pary Młodej, jak i gości na długi czas. Jednak wiemy, że nawet piękne wspomnienia mogą być ulotne, dlatego też zwykle decydujemy się na zatrudnienie profesjonalnego fotografa oraz kamerzysty. Świetnym rozwiązaniem jest także księga gości.

Księga gości doskonałą pamiątką

personalizowane księgi gościCoraz więcej Par Młodych decyduje się na księgę pamiątkową, która jest niedrogą opcją. Mogą się do niej wpisać wszyscy goście przebywający na przyjęciu weselnym. Oczywiście, do samego podpisu dodawane są: życzenia dla nowożeńców, jakieś sentencje, urocze lub śmieszne rysunki, a także miłosne wiersze. Później w domowym zaciszu można z drugą połówką, przy lampce wina oraz ulubionych przysmaków, powspominać ten wyjątkowy moment w życiu każdej zakochanej w sobie pary. Nie ma co ukrywać, że każdemu nowo zawartemu małżeństwu będzie niezmiernie miło czytać, często wzruszające i sentymentalne, wpisy rodziny oraz najbliższych znajomych. Najczęściej personalizowane księgi gości ustawia się przed samą salą weselną lub w innym miejscu widocznym dla gości. Oczywiście Para Młoda może zachęcić zaproszonych do oddania wpisu, podkreślając jak duże ma on dla niej znaczenie. Należy zaznaczyć, że oprócz swojej użytkowej funkcji są one także niezwykle estetyczne. Zwykle dopasowuje się je zarówno kolorem, jak i wzornictwem do zaproszeń ślubnych lub innych dekoracji weselnych (np. winietek). 

Księgi Gości to wspaniały wybór na każdą uroczystość, zwłaszcza jeżeli chodzi o przyjęcie weselne. Wpisy tam zamieszczane stanowią niezapomnianą pamiątkę dla Pary Młodej, które później może ona pokazać np. potomstwu. Najczęściej Zakochani pozostawiają pełną dowolność w zakresie treści, dzięki czemu zaproszeni mogą skomentować wydarzenie na swój sposób.