Obudowy do telefonów podobają się klientom

Mój brat poprosił mnie o pomoc. Pracuję w agencji reklamowej i przygotowuję różne kampanie. W zależności jakie jest zapotrzebowanie dla klientów. Brat otwiera swoją firmę i postanowiłam mu pomóc. Wiem, że reklama jest bardzo ważna żeby klienci dowiedzieli się o funkcjonowaniu danej firmy. Nowa firma nie ma łatwo na rynku ale można pomóc reklamą i jak najbardziej trzeba to robić.

Mój brat sprzedaje piękne obudowy

sklep z obudowami do telefonówBrat wynajął lokal w galerii handlowej. Lokal był sporych rozmiarów i udało mu się wynegocjować dobrą stawkę. Pan, który mu wynajął ma ten lokal na własność. Do tej pory sprzedawał tam buty ale już postanowił przejść na emeryturę a nie chciał go sprzedawać. Bratu się poszczęściło. Ja przygotowałam projekt naklejek na okna, które były w sklepie. Chciałam żeby rzucały się w oczy, żeby klienci od razu wiedzieli co w tym sklepie będzie można kupić. Sklep z obudowami do telefonów do był dobry pomysł. Ludzie często kupują takie rzeczy kiedy chcą unowocześnić swój telefon, lub nadać mu nowe życie. Brat w swoim sklepie miał bardzo dużo sprzętu. W różnych kolorach i wzorach. Obudowy były przeznaczone do różnych marek telefonów. Nawiązał współpracę z wieloma producentami i to na pewno będzie dużym plusem bo każdy klient znajdzie w sklepie coś odpowiedniego dla siebie. Poza naklejkami na szyby, przygotowałam także ulotki i wizytówki. Wizytówki brat rozdawał w sklepie. Były na niej podstawowe informacje a także adres sklepu internetowego. 

Wiele osób robi zakupy w Internecie więc to będzie dodatkowy dochód dla niego. Cieszę się, że mogłam bratu pomóc. Sklep z akcesoriami do telefonów cieszył się dużym zainteresowaniem. po kilku tygodniach brat miał spore dochody. Nawet nie spodziewał się, że tak dobrze będzie mu szło. Na pewno reklama pomogła w pozyskaniu klientów.