Nowoczesne zaproszenia na rustykalny ślub

Dobrze przygotowane wesele to takie, w którym wszystkie elementy ze sobą współgrają. Dlatego ogólne wyobrażenie dekoracji wykorzystanych podczas ceremonii i przyjęcia Młoda Para musi mieć już w momencie wybierania zaproszeń na ślub. Jednym z najczęściej wybieranych tematów jest tematyka boho podkreślająca tradycje związane z zamążpójściem.

Zaproszenie na ślub w stylu boho

zaproszenia ślubne bohoOglądając przepiękne realizacje dekoratorek i florystek z okolicznych sal weselnych w klimatach rustykalnych każda panna młoda widzi swoje wymarzone wesele. Ponadto zastosowanie naturalnych materiałów do dekoracji kościoła również pozwala na zaoszczędzenie na dekoracjach, bo liczne kwiaty można z łatwością zastąpić elementami zielonymi. Jednak zanim przyszli Nowożeńcy przystąpią do tego etapu przygotowań do wesela muszą wybrać zaproszenia ślubne boho które trafią do ich serca. Najskromniejsze zaproszenia są drukowane na tzw. szarym papierze i zdobione naturalnymi sznureczkami wiązanymi w kokardki oraz cienkimi kokardkami. Nieco bardziej wyszukane rozwiązania to zdobienia okładki zaproszenia białym, eleganckim papierem bądź suszonymi kwiatami. Te ostatnie szczególnie podobają się Panną Młodym, które marzą o eleganckich dodatkach. Natomiast zaproszenia boho idące w stronę glamouru to całkowicie drukowane zaproszenia z motywami rustykalnymi. Największe wrażenie robią te, które mają nadrukowane zdobione deseczki z motywami kwiatowymi bądź zwierzęcymi.

Z racji tego, że trend boho to jeden z najpopularniejszych wśród par młodych, zaproszenia ślubne w tej stylistyce można znaleźć w wielu drukarniach zajmujących się papeterią ślubną. Ponadto do zaproszeń drukowanych na brązowym papierze i zdobionych koronkami i sznurkiem bardzo łatwo dopasować niedrogie dekoracje sali.