Nowoczesne rolety do sypialni

Nie wyobrażam sobie żeby w mojej sypialni nie znajdowały się żadne zasłony albo rolety. W nocy zawsze muszę mieć bardzo ciemno w pokoju. Wcześniej używałam zwykłych rolet ale nie sprawdzały mi się dobrze. Potem przerzuciłam się na zasłony ale nie sprawdzały się one w ciągu dnia kiedy robiłam coś w sypialni, a słońce było za mocne.

Nowa roleta pozwala na regulowanie ilości światła

rolety w kasecie dzień nocRozwiązaniem dla mnie okazały się tzw. rolety dzień noc. Są to rolety, które są naprawdę nowoczesne, zarówno jeżeli chodzi o ich dizajn, jak i zastosowaną w nich technologię. Dzięki temu jak są zaprojektowane mamy pełną kontrolę na tym ile światła zostaje wpuszczone do naszego pomieszczenia. I to wszystko bez podnoszenia rolety, która może być właściwie cały czas opuszczona. Ja zamówiłam rolety w kasecie dzień noc przez Internet. Zamówienie doszło do mnie bardzo szybko, a przy montażu pomógł mi mój chłopak, a więc naprawdę wszystko poszło bardzo sprawnie. Zresztą z tego co widziałam było to naprawdę proste, a więc sama też pewnie dałabym sobie z tym bez problemu radę. W nocy oczywiście używam rolet w ten sposób, że szyba okna zasłonięta jest w stu procentach, a więc żadne światło z ulicy nie dochodzi do mojej sypialni. W dzień rolety tej używam różnie. Wszystko zależy od tego co robię w sypialni i jak mocno świeci słońce. Rolety, które kupiłam naprawdę mi się podobają – wybrałam je w kolorze granatowym, który świetnie pasuje do wnętrza sypialni.

Jestem naprawdę zadowolona ze swojej nowej rolety. W końcu bez żadnych niedogodności mogę przebywać w swojej sypialni nawet w czasie kiedy jest najbardziej nasłoneczniona. Kiedyś słońce po prostu mnie raziło i nie mogłam tam używać np. laptopa, a teraz dzięki nowym roletom mogę dostosowywać ilość wpuszczanego światła do tego pomieszczenia, co jest niezwykłe wygodne.