Nowe modele rajstop w sklepach

 

Za oknami wiosna puka do drzwi. Chciałoby się powiedzieć: w końcu. Zima nie była dla nas łaskawa i wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy za cieplejszymi dniami. Wraz nimi w sklepach pojawiły się nowe kolekcje wiosenno- letnie. W tym roku projektanci zaskoczyli odważnymi stylizacjami i dość nietypowym wykorzystaniem kolorów.

Najpopularniejsze są kolorowe rajstopy

producent rajstopTegoroczna moda wiosenno- letnia zaskakuje różnorodnością. Zabawa kolorami gra we wszystkich stylizacjach główną rolę. Poza tym łączy się różne style, mieszając je w dość zaskakujący sposób. Wielkim hitem mają być jednak rajstopy, które powracają do łask jako najbardziej rzucający się w oczy element całego stroju. Każdy producent rajstop ma w swojej nowej ofercie rajstopy praktycznie w całej palecie barw. Od zimnych błękitów, przez żółć aż po odważne czerwienie. Większość modeli jest gładkich i do nich śmiało możemy dobierać kwieciste sukienki. Jednak są do kupienie również takie rajstopy, które odwracają hirarachię całościowej stylizacji. Są to mianowicie wzorzyste rajstopy, najczęściej w kwiaty lub inne motywy roślinne. Rajstopy nie są grube, ale raczej nie sprawdzą się w letnie dni. Dominują one w stylizacjach wiosennych. Na lato polecane są w zamian kolorowe leginsy, z cienkich materiałów. Do nich w stylizacjach dobiera się tuniki. One oczywiście też muszą zawierać wyraziste wzory lub kolory. Letnie moda wita nas w radosnym, kolorowym stylu. Taka gra barw jest doskonałym pomysłem na poprawę humoru.

Tegoroczne trendy wiosenno- letnie zaskoczyły wszystkich odważnymi stylizacjami. Kolor stawiany jest w nich na pierwszym miejscu. Wiosną zaś dominują rajstopy, jako główny element stroju. Od rajstop w jednolitym odcieniu, aż po te wzorzyste. Okazuje się więc, że ciepłe dni powitamy kolorowo i radośnie.