apartamenty do wynajęcia

Nie stać mnie na apartament w centrum Krakowa

Mieszkam nad morzem i nigdy nie miałam wielu okazji do zwiedzania kraju. Nadrabiam to powoli, odkąd zaczęłam pracę i mogę się sama utrzymywać. Każdy urlop i długi weekend spędzam w różnych miastach w kraju, by móc je pozwiedzać.

Apartamenty na wynajem w przystępnej cenie
apartamenty do wynajęciaOstatnio postanowiłam wybrać się do Krakowa. Zamarzyły mi się apartamenty w historycznym centrum, może gdzieś niedaleko Wawelu czy Sukiennic. Byłam pewna, że uda mi się znaleźć coś ciekawego, bo szukałam noclegu z naprawdę sporym wyprzedzeniem. Nie przewidziałam jednak, że wynajem apartamentów w takiej okolicy będzie aż taki drogi! Spodziewałam się wysokich cen, to jednak była niemiła niespodzianka. Po prostu nie było mnie na nie stać, wydałabym na jedną noc tyle, ile planowałam zapłacić za trzy. W końcu musiałam znaleźć inne apartamenty do wynajęcia w Krakowie, dalej od okolicy, którą byłam zainteresowana. Nie trafiłam źle, moje apartamenty były całkiem niezłe, a do tego w pobliżu znajdowała się naprawdę dobra restauracja, do której chodziłam na obiady i kolacje. Ostatecznie mój wyjazd był całkiem udany, ale został mi jakiś niesmak… Nigdy nie skąpiłam na noclegi, a tu okazało się, że jestem zdecydowanie za biedna, żeby spędzić choć jedną noc tam, gdzie chcę i byłam zmuszona do poszukania czegoś na swoją kieszeń.
Kolejny wyjazd będzie do Wrocławia, Kraków postanowiłam sobie na razie odpuścić. O dziwo we Wrocławiu nie miałam już podobnych problemów i znalazłam coś dla siebie w ścisłym centrum. Widocznie w Krakowie liczy się też renoma okolicy, no i jest to miasto znacznie bardziej nastawione na bogatych turystów.