Najlepsze wózki spacerowe

Od urodzenia do około trzeciego roku życia, jedynym środkiem transportu dla dzieci jest wózek. Najpierw, kiedy może jedynie leżeć, jeździ w gondoli, a potem w spacerówe, które posiada wygodne siedzisko dla maluszka.

Gdzie kupimy dobry wózek spacerowy?

wózki spaceroweRodzice najczęściej zanim się dziecko urodzi kompletują wyprawkę dla maluszka, w której zawsze się znajduje wózek, bo to jedyny pojazd w jakim może być bezpiecznie przewożony niemowlak. Przez pierwsze sześć miesięcy jeździ w gondoli, a kiedy potrafi już samodzielnie chodzić, to możemy go włożyć do spacerówki. Większość dzieci lubi być przewożona w wózku, bo jest im tam bardzo wygodnie i czują się bezpiecznie. Najlepiej się czują kiedy mogą siedzieć i podziwiać świat z tej perspektywy. Wózki spacerowe są stworzone dla małych tuptusiów, którzy mogą podziwiać widoki jadąc przodem, gdyż siedzisko jest odwrócone przodem do kierunku jazdy. Duże, pompowane koła gwarantują stabilną jazdę po każdej nawierzchni. Spacerówki mają mocne hamulce tarczowe, które się uruchamia małym przyciskiem z tyłu wózka. Pod siedziskiem znajduje się duża torba zapinana na zamek, w której możemy schować sporo rzeczy, które się nie zmieszczą do mniejszej torebki wiszącej na poręczy do prowadzenia wózka. Lekki, aluminiowy stelaż rozkłada się szybko i łatwo, a po złożeniu nie zajmuje od dużo miejsca. Poszycie wózka spacerowego jest wykonane z wodoodpornego materiału, a duża, rozkładana budka posiada małe wywietrzniki. Dla komfortu rodziców, uchwyt do prowadzenia wózka posiada regulację.

Wózki dla dzieci kupimy w większości sklepów z artykułami dla dzieci, a najtaniej dostaniemy je w internecie. Najlepiej od razu kupić wózek w zestawie z gondolą, spacerówką i fotelikiem samochodowym, bo zaoszczędzimy sporo pieniędzy.