Na czym opiera się gdański transport ekpresowy?

Od kilku lat pracuję jako spedytor krajowy. Moja firma ostatnio przeszła transformację. Na skutek zmian na najwyższych stanowiskach, zmienił się też charakter działalności. Teraz skupiliśmy się przede wszystkim na realizowaniu zleceń ekspresowych, które cieszą się coraz większa popularnością w naszym kraju.

Jakie cechy muszą mieć gdańskie transporty ekspresowe?

gdańsk transport expressBardzo ważne było dla mnie, żeby stworzyć nową bazę klientów. Nie było to łatwe zadanie, ale na szczęście dostałam zielone światło na zmniejszenie stawek. Sprawdzony gdańsk transport express to przede wszystkim atrakcyjne ceny. W ten sposób pozyskałam pierwsze zlecenia na podzespoły potrzebne do serwisowania bankomatów. Było to bardzo ważne zlecenie. Na szczęście gdańsk transport express poradziło sobie z nim bardzo sprawnie. Bardzo dużą wagę przykładam do pracy z kierowcami. Traktuję ich z szacunkiem, wiedząc, że kiedy są w trasie muszę ich wspierać informacjami. Często okazuje się, że szybki gdańsk transport express to przygotowanie do trasy. Musze na bieżąco sprawdzać portale informacyjne, a spostrzeżeniami dzielić się z prowadzącymi pojazdy. Kluczowe jest też informowanie klientów o wszystkich niedogodnościach, jakie trafiają się w trasie. Na szczęście, nie zdarzają się często takie sytuacje. Dużo w tym mojej zasługi, bo zanim kierowca ruszy do strefy załadunku to informuję firmę o jego planowanym czasie przybycia.

Bardzo ważne jest, żeby auto w miarę szybko było gotowe do trasy. Uważam, że mam interesującą pracę. Jest pełna wyzwań i trzeba mieć w niej nerwy ze stali. Nie ukrywam też, że cały czas muszę się rozwijać. Za swoja zaangażowanie w wykonywane obowiązki otrzymuję wysokie premie uznaniowe. Pieniądze nie są jednak dla mnie najważniejsze. Na pierwszym miejscu zawsze jest atmosfera.