Modne koszulki

 

Koszulki kochają wszyscy. Jest to część garderoby, która dostępna jest we wszystkich rozmiarach, nadaje się dla każdego niezależnie od płci i wieku i znaleźć ją można w naprawdę każdym możliwym kolorze i ogromnej ilości wzorów. Niektórzy wolą t-shirty proste, najczęściej jednokolorowe, niektórzy szukają koszulki z ciekawym nadrukiem i nieoczywistym wykończeniem. 

Koszulki uwielbiane na całym świecie

thrasher koszulkaDlaczego tak uwielbiamy t-shirty? Jest to bardzo uniwersalne ubranie, które pasuje do praktycznie każdej części garderoby i okazji. W końcu koszulka to nie tylko podstawa codziennych stylizacji. Prosta, biała koszulka założona pod marynarkę sprawdzi się równie dobrze w czasie ważnej konferencji, czy rozmowy kwalifikacyjnej. Ostatnim trendem stały się t-shirty z wyraźnym, ciekawym logo. Przykładowo Thrasher koszulka jest pożądanym i bardzo popularnym elementem garderoby, a ubrania tej marki bardzo lubią nosić celebryci na całym świecie. Szczególnie popularne są one wśród gwiazd muzyki koreańskiej. Idole z Korei znani są z dobrego stylu i wyprzedzania trendów, które dopiero później trafiają na zachodnie salony. Fanki sugerują się ich wyborami modowymi i inspirują się ich ubraniami, próbując naśladować ich stylizacje. Zakładając taką koszulkę lub bluzę, nawet do najzwyklejszych dżinsów, stylizacja staje się ciekawsza i wygląda się naprawdę dobrze.

Koszulki są podstawą garderoby każdego z nas i swoje zastosowanie mają w wielu sytuacjach. Bardzo często wykorzystywane są nawet do spania jako piżama. Wiele firm (a nawet projektanci mody) mają w swoich ofertach t-shirty, często zupełnie proste. Taka bluzka musi bowiem być przede wszystkim wygodna i powinna być komfortowa i wcale nie chodzi o to by była nie wiadomo jak bardzo ozdobna.