Miejsca z pysznym jedzeniem na dowóz

Początkowo nie przewidzieliśmy z mężem tego, że remont kuchni może aż tak długo potrwać. Niestety zdarzyły się pewne opóźnienia z dostawami, a także inne problemy techniczne toteż zwyczajnie nie mieliśmy jak przez dłuższy czas czegoś sobie ugotować. Szukając w internecie knajp dowożących jedzenie udało nam się znaleźć rozwiązanie na dłuższą metę w przypadku naszego problemu.

Dieta pudełkowa na dowóz

jedzenie na dowózNikt nie lubi sytuacji w których remont się przedłuża, a już w szczególności uciążliwym się to staje, gdy mowa o remoncie łazienki oraz kuchni. U nas o ile w łazience remont nie był generalny ponieważ polegał jedynie na wymianie szafek o tyle kuchnia była niemalże cała skuta przez co mogliśmy zapomnieć o ugotowaniu jakiegokolwiek obiadu. Po paru dniach jedzenia samych tostów i kanapek w końcu mieliśmy dosyć i zaczęliśmy szukać miejsc z których można zamówić smaczne jedzenie na dowóz aby wreszcie zjeść coś porządnego. Szukaliśmy jakiegoś tradycyjnego obiadu, ale mąż trafił na ofertę diet pudełkowych, które rzeczywiście mogły rozwiązać nasz problem. Okazało się, że na stronie lokalu możliwym było zamówienie próbnej diety na tydzień składającej się oczywiście z pięciu pełnych posiłków. Około tyle miał trwać jeszcze nasz remont, więc zdecydowaliśmy się wybrać tę opcję z której jednak nie zrezygnowaliśmy ani po tygodniu, ani po miesiącu.

Dieta pudełkowa była dla nas ogromnym i pozytywnym doświadczeniem. Niby czytało się wiele na jej temat, ale dopiero korzystając z tej opcji dotarło do nas, jakim zaoszczędzeniem czasu i pieniędzy potrafi być taka dieta. W dodatku codziennie dostając pięć niebanalnych posiłków czuliśmy, jakbyśmy z mężem odkrywali kuchnię na nowo. Wszystko nam niesłychanie smakowało dlatego postanowiliśmy zostać z dietą na dłużej niż początkowo było to w planach.