Markowe traktorki do koszenia

Od kiedy na rynku pojawiły się profesjonalne sprzęty i pojazdy do koszenia trawników, ta czynność stała się przyjemnością dla wielu z nas. Dzięki nim można szybko i sprawnie zadbać o każdy trawnik oraz nadać mu pożądaną wysokość.

Czym się wyróżnia traktorek marki Stiga?

traktorki do koszenia trawy stigaNa szeroko rozumianym rynku ogrodniczym znajdziemy mnóstwo przyborów i akcesoriów bez których praca w ogrodzie nie będzie możliwa. Do listy takich produktów trzeba też zaliczyć kosiarki, podkaszarki lub traktorki do koszenia trawy Stiga. Kosiarką elektryczną lub spalinową oraz podkaszarką, bez większych problemów skosimy trawnik do powierzchni dwudziestu arów, jednak kiedy będziemy chcieli to robić na znacznie większej powierzchni, to potrzebny będzie znacznie większy i mocniejszy pojazd. Traktorki marki Stiga są znane na naszym rynku już od wielu lat i cieszą się dużym zainteresowaniem sporej grupy klientów. Przede wszystkim posiadają silniki nowej generacji, które zapewniają oszczędne zużycie paliwa. Dla wielogodzinne pracy w pojeździe został zamontowany wydajny akumulator, który idealnie współgra z silnikiem. Koszenie trawnika odbywa się za pomocą dwóch, ostrych noży tnących, które są zabezpieczone przed korozją. Dodatkowo mają one możliwość regulacji wysokości koszenia, przez co możemy w łatwy sposób dostosować je do pożądanego efektu. Obsługa takiego traktorka ogrodowego jest bardzo prosta, zwłaszcza dla osób, które potrafią prowadzić samochód, bo jest to identyczna umiejętność. Na dużej powierzchni taki pojazd jest niezastąpiony.

Jeżeli chcemy kupić dobrej jakości traktorek, który sprawdzi się w każdych warunkach, to najlepszy będzie marki Stiga. Posiada on kompletne wyposażenie, jest ekonomiczny i wydajny, przez co jego zakup szybo się nam zwróci. Najtańsze modele tej marki kupimy za około osiem tysięcy złotych.