Malowanie paznokci lakierami hybrydowymi

Jeszcze kilka lat temu, lakiery hybrydowe nie były znane szerszemu gronu odbiorców. Jednak nastąpił prawdziwy przełom w świecie paznokci i pojawiły się one na rynku. Bardzo trwałe, wytrzymałe i zachwycające głębią kolorów. Ich zalety przekonały do siebie miliony kobiet na całym świecie.

Jak malujemy paznokcie lakierem hybrydowym?

lakier hybrydowyPrzede wszystkim na początek nakładamy odpowiednią bazę. Przed bazą jeśli mamy tłustą płytkę, musimy ją także odtłuścić. Po nałożeniu bazy pora na lakier hybrydowy. Tutaj mamy dużą dowolność, ponieważ wiele występuje ich na naszym rynku. Kolory są zróżnicowane. Do tego produkowanych jest mnóstwo dodatków do paznokci jak pyłki, brokaty i folie, które można sobie nakładać jako zdobienie. Po tych zabiegach musimy nałożyć top. Oczywiście każda warstwa po kolei musi być utwardzona w lampie. Jeśli byśmy tego nie zrobiły, paznokcie by nam nie wszyły. Oczywiście by nauczyć się robić paznokcie jak w poglądowych zdjęciach, musimy nabrać wprawy. Może na początku nie będą nam one wychodziły idealnie, ale z czasem się to zmieni. Musimy być tylko w tym procesie wytrwałe. Może pomóc nam robienie paznokci przykładowo koleżankom. Dzięki temu nieco się podszkolimy. Możemy również spróbować robić paznokcie na gotowym wzorniku. To powinno nam bardzo pomóc i sprawić, że z każdym kolejnym razem będzie nam to wychodziło lepiej. Nauka czyni mistrza, a robienie paznokci hybrydowych tylko na początku wydaje się być trudnym i skomplikowanym procesem.

Warto zainwestować w zestaw do robienia paznokci hybrydowych. Na pewno wówczas będziemy czuć się swobodniej, nie boją się o odpryskujący standardowy lakier. Ponadto zawsze będziemy mogły cieszyć się pięknymi i zadbanymi dłoniami, a przecież to dla nas kobiet niezwykle  ważne.